امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۷/ ۱۳۹۵
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه رضوانشهر ؛

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بخشش:نبرد ما امروزه در جبهه های فرهنگی , اقتصادی و سیاسی است و باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب که نماینده به حق حضرت ولی عصر (عج) است , فصل الخطاب باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بخشش در یادواره ۱۳ شهید والامقام روستای بیگزادمحله ، ارده رود کنار و الله بخش محله اظهار نمود : رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس  چنان درسی به دشمن دادند که تا مدت ها فکر تهاجم و تجاوز به مرز های ایران را به کلی از ذهن ها پاک نمودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رضوانشهر گفت : یکی ازاهداف جمهوری اسلامی ایران از دفاع این بود که حتی یک وجب از خاک جمهوری ایران به تصرف دشمن در نیاید.

وی در ادامه افزود : از عوامل پیروزی رزمندگان دفاع مقدس اعتماد به خداوند و اتکال به وعده های خداوند به اینکه اگر اهل مقاومت باشید خداوند هم از شما حمایت خواهد نمود.

بخشش در ادامه گفت : انسان اگر به صاحبان قدرت دل ببندد به زباله دان تاریخ خواهد پیوست .

وی گفت : از دیگر ویژگی های رزمندگان دفاع مقدس اتکال به باور های دینی و ائمه اطهار بوده است و امروزه شهدای مدافع حرم نیز با پیروی از همین مسئله در جبهه های سوریه و عراق در حال مقاومت و دفاع می باشند وبه پیروزی های متعددی نیز دست یافته اند.

حجت الاسلام بخشش افزود : نبرد ما امروزه در جبهه های فرهنگی , اقتصادی و سیاسی است و باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب که نماینده به حق حضرت ولی عصر (عج) است , فصل الخطاب باشد.

وی گفت : ازمهمترین دلایل پیروزی رزمندگان اسلام رهبری حضرت امام خمینی (ره) و حفظ اتحاد بود.

03

05

06

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir