امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۵/ ۰۷/ ۱۳۹۵
به مناسبت هفته دفاع مقدس :

امام جمعه رضوانشهر : اگر جامعه ای رهبر نداشته باشد در آن جامعه جنگ و خونریزی و پسرفت مشاهده می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلین هادی حبیبی در جمع بسیجیان و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس اظهار نمود : اگر جامعه ای رهبر نداشته باشد در آن جامعه جنگ و خونریزی و پسرفت مشاهده می شود .

امام جمعه رضوانشهر افزود : درعراق اگر پشتیبانی های جمهوری اسلامی ایران نبود نمیتوانست کمر راست کند، رهبری که امروز در جامعه شاهد هستیم هدیه غدیر خم است.

وی در ادامه افزود : در چهارصد سال اخیر ۲۶ جنگ در ایران اتفاق افتاده است و حدود یک میلیون متر مربع از خاک کشور بدست دشمن افتاده است و در این ۲۶ جنگ همیشه ایران شکست خورده است تنها در یک جنگ آن هم ۸ سال دفاع مقدس بوده است که در مقابل همه کشور ها جنگید و با پیروزی جنگ را به پایان رساند و ذره ای از خاک جمهوری اسلامی ایران به دست دشمن نیفتاد.

امام جمعه رضوانشهر گفت : ایران در مقابل ۵۳ کشور دنیا که اکثرا عربی و اسلامی بود جنگید ولی رزمندگان ما با پیروی از اعتقادات و تکیه به ائمه اطهار به پیروزی رسیدند.

وی ادامه داد : ولایت چون بر کشور حاکم شد ما به پیروزی های عظیمی دست پیدا کردیم.

حبیبی در جمع بسیجیان گفت : بعضی از افراد بی بصیرت که بدنبال منحل نمودن نیروی نظامی و صنایع دفاعی در کشور هستند احتمالا آلزایمر گرفته اند یا یادشان رفته که آمریکا حد اقل ۵۰ درصد بیشتر از ایران دارای سلاح و جنگنده می باشد.

امام جمعه رضوانشهر گفت : اگر امروز نیز نیروهای مدافع حرم در سوریه و عراق در حال جنگ هستند به پشتوانه رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس است و آنها ذخایر انقلاب هستند.

وی در پایان گفت : ایران همیشه باید صلابت و اقتدار خود را  در مقابل دشمنان حفظ کند.

انتهای پیام/

01

03

04

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir