امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۷/ ۱۳۹۵
امام جمعه شهر پره سر ؛

همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره ۱۳ شهید والامقام دهستان دیناچال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در یادواره ۱۳ شهید والامقام دهستان دیناچال اظهار نمود : در دفاع مقدس نیروهای رزمنده ایران چیزی داشتند که نیروهای بعث نداشتند و آن هم ایمان و اعتقاد به خداوند و رهبری فرزانه انقلاب بود .

امام جمعه پره سر گفت : اگر آمریکا زورش به ایران برسد مطمعنا رحم نخواهد کرد و در جریان بازداشت ملوانان آمریکا اوج اقتدار نظام را شاهد بوده ایم.

وی ادامه داد : اقتدار جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال دفاع مقدس مهیا شد و بهترین و زبده ترین نیروها در جنگ ۸ سال دفاع مقدس تربیت شدند.

امام جمعه پره سر تسریح کرد : اگر آمریکا بخواهد در منطقه درگیری ایجاد کند در پنج ساعت اول درگیری بنا به گفته خود تحلیل گران غربی نصف اقتصاد دنیا با چالش جدی روبرو می شود و به اثر حجر بر می گردد.

وی یادآور شد : امروز در بحث دفاع نظامی به جایی رسده ایم که اگر نظر چپی به جمهوری اسلامی ایران شود در کمترین زمان منطقه را برایشان نا امن می کنیم.

حجت الاسلام مهدی نژاد در پایان گفت : دولت مردان باید تلاش نمایند تا مشکلات اقتصادی را برطرف نمایند و جایگاه ایران را به جایگاه واقعی خود برگردانند.

انتهای پیام/

رضوان خبر

12

13

14

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir