امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ورزشی
آذرگون: گزینه‌های جدیدی برای سرمربی‌گری داریم

سخنگوی باشگاه ملوان بندرانزلی با اعلام خبر کناره‌گیری قلعه‌نویی از سرمربی‌گری این تیم گفت: مسئولان باشگاه از امروز برای انتخاب سرمربی جدید اقدام خواهند کرد.

به گزارش رضوان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران ، امیر قلعه‌نویی پس از آنکه مسئولان باشگاه ملوان نتوانستند مشکلات مالی این تیم را حل کرده  و خواسته‌های وی را برطرف کنند از این تیم جدا شد.

 آذرگون عضو هیات مدیره باشگاه ملوان بندر انزلی در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  ضمن تایید این خبر در  خصوص جدایی سرمربی این تیم گفت: در جلسه‌ای که شب گذشته میان مسئولان باشگاه و قلعه‌نویی انجام شد این سرمربی خواسته‌هایی را مطرح کرد که تعدادی از آن‌ها قابل قبول بود.

  وی  در ادامه  اظهار داشت:البته تعدادی هم غیر قابل قبول بود که  با  این وجود مسئولان باشگاه خواستار حضور قلعه‌نویی بر روی نیمکت ملوان  شدند ولی قلعه‌نویی می‌خواست ابتدا منابع مالی تیم تامین شده  و تغییرات لازم انجام شود تا  همکاری ادامه یابد.

آذرگون با تاکید بر اینکه از ابتدا هم این سرمربی شرط ثبت قراردادش را حل مشکلات مالی عنوان کرده بود گفت:بدلیل آنکه باشگاه نتوانست خواسته های منطقی وی را در مورد تیم برآورده کند  دو طرف  به توافق‌ نرسیدند و نتیجه آن شد که قلعه‌نویی از ملوان جدا شود.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد انتخاب سرمربی باشگاه گفت: ظرف یکی دو روز آینده از میان گزینه‌های موجود سرمربی باشگاه انتخاب می‌شود.

 

گفتنی ست ؛ قلعه نویی در دو بازی نخست لیگ برتر از روی سکوها تیم ملوان را هدایت کرد که در این مسابقات تیم ملوان موفق به کسب یک شکست و یک پیروزی شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir