امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۵/ ۰۷/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر :

سرهنگ قاسمی در مراسم یادواره شهدا : دشمنان امروزه این را دریافته اند که اسلام مرز جغرافیایی نمی شناسد و اگر در جایی صدای مظلوم مسلمان به گوش برسد بر خود واجب می داند که به دفاع از مظلوم بپا خیزد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر  در مراسم یادواره ۷ شهید والامقام روستاهای صیقل سرا و  کوه بالا پیشه محله و ابمویار اظهار داشت : ایمان و تقوا یکی از دلایل موثر در پیروزی رزمندگان اسلام بوده است.

دولت های غربی برای تسلط برغرب آسیا در حال شیطنت در منطقه است.

غرب آسا به دلیل اتصال سه قاره آفریقا , آسیا و اروپا است و شاه راه اصلی به نام تنگه هرمز و خلیج فارس که منبع عظیم ذخایر ارزی جهان در این منطقه نهفته شده است.

وی در ادامه افزود : خاورمیانه فرمانروای جهان عالم وایران قلب جهان عالم است و دشمنان به دنبال تسلط بر این مناطق هستند.

سرهنگ قاسمی افزود : علت تهاجم عراق ب ایران تسلط بر خلیج فارس , تسلط بر خوزستان , بازپس گیری جزایر سه گانه بوده است و قبل از شروع رسمی جنگ در سال ۵۸ تجاوزهای متعددی بر علیه جمهوری اسلامی ایران داشت.

وی گفت : اگر امروز عزت واستقلال و امنیت داریم , مدیون خون شهدا هستیم .

قاسمی با بیان اینکه ما چهره مظلومیت جمهوری اسلامی ایران را در طول ۸سال دفاع مقدس به جهانیان نشان دادیم گفت : رویش جدید شهادت و روحیه ایثارگری با دیگر با شهدای مدافع حرم نصیب ملت ایران گردرد که بار دیگر ثابت کنیم که هنوز در باغ شهادت باز باز است.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت : وظیفه امروز ما در مقابل رهبری و شهدا این است که دفاع مقدس را در بین اقشار مختلف مردم جامعه بخصوص نسل های آینده تبیین کنیم و فرمایشات مقام معظم رهبری بخصوص در زمینه جهاد اکبر را در جامعه رواج دهیم.

سرهنگ قاسمی افزود : وظیفه همه مسئولین و مردم این است که گوش به فرمان رهبر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم و در غالب جهاد کبیر در عرصه های سیاسی , نظامی , اقتصادی و اجتماعی هنری در مقابل دشمن با سیستم و تفکر نفوذ بر ایران را از ذهن دشمنان ایران پاک کنیم.

وی همچنین گفت : دشمنان امروزه این را دریافته اند که اسلام مرز جغرافیایی نمی شناسد و اگر در جایی صدای مظلوم مسلمان به گوش برسد بر خود واجب می داند که به دفاع از مظلوم بپا خیزد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir