امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۷/ ۱۳۹۵
سردار علیزاده در رضوانشهر:

امروزه در جهاد کبیره مدیرانی میخواهیم که در کنار کارگر در پای کوره های داغ تولید کار کند و تولید داشته باشد نه اینکه در زیر کولر در اتاقهایی لوکس بنشیند و حقوق های آنچنانی در یافت کند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، به مناسبت هفته دفاع مقدس چهارمین یادواره شهدای کارگری شهرستان رضوانشهر در نمازخانه شرکت شفارود برگزار شد.

در این یادواره سردار علیزاده اظهار نمود : اگر بنا بود که پیروزی در عرصه نظامی را جشن بگیریم باید در مرداد ماه می بود امام تاریخ شروع جنگ را برای بزرگداشت با عنوان هفته دفاع مقدس قرار دادند.

فرمانده جنگ تحمیلی در بین کارگران جنگل شفارود گفت : امروزه جنگ تنها جنگ نظامی نیست و ما شاهد جنگ های فرهنگی و اقتصادی و… در کشورمان با دشمن به محوریت اصلی آن آمریکا و سلطه گران غرب است.

وی ادامه داد : دفاع یک ارزش است و حضرت امام (ره) فرمودند ، شما در منطقه دفاع مقدس فرهنگی وارد شده و کار میکنید.

علیزاده اظهار داشت : رهبر معظم انقلاب امروزه در تمامی صحنه ها اعلام جهاد کبیر کرده اند و در دیدار خود با عموم مردم و قشر های مختلف آخرین موارد و مشکلات مربوط  را مطرح کرده و مواردی هم برای رفع آنها ابراز داشته اند .

ریاست محترم مجمع عالی بسیج سپاه قدس گیلان در ادامه افزودند: که دفاع فقط در عرصه نظامی و جنگ نبوده بلکه هم اکنون نیز ادامه دارد وامروزه این ثبات امنیتی و آرامش مدیون زحمات نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی است که این مهم با اندکی دقت به کشورهای همسایه کاملا قابل لمس است.

سردار علیزاده در پایان گفت : امروزه در جهاد کبیره مدیرانی میخواهیم که در کنار کارگر در پای کوره های داغ تولید کار کند و تولید داشته باشد نه اینکه در زیر کولر در اتاقهایی لوکس بنشیند و حقوق های آنچنانی در یافت کند .

انتهای پیام/

رضوان خبر

03

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir