امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۷/ ۱۳۹۵
فرماندار رضوانشهر در جمع نیروهای مسلح رضوانشهر؛

حسنی پور گفت : اگر در جامعه امنیت داشته باشیم اما توسعه لازم را نداشته باشیم جامعه نمی‌تواند از امنیت پایدار برخوردار باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، عسکر حسنی پور در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در رضوانشهر اظهار نمود :مفهوم امنیت یک مفهوم عام است و زمانی میتوانیم این واژه را خوب تعریف کنیم که جامعه امنی دارا باشیم.

فرماندار رضوانشهر گفت : با ایجاد نظم و امنیت میتوانیم برای ارتقا و پیشرفت جامعه برنامه ریزی کنیم.

وی ادامه داد : امروزه جامعه شناسان امنیت را یک ظرفیت می دانند و اگر امنیت داشته باشیم و توسعه لازم را نداشته باشیم برداشت لازم انجام نخواهد شد.

حسنی پور گفت : اگر در جامعه امنیت داشته باشیم اما توسعه لازم را نداشته باشیم جامعه نمی‌تواند از امنیت پایدار برخوردار باشد.

فرماندار رضوانشهر وحدت در جامعه را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: دولت همه تلاش خود را برای ایجاد امنیت معطوف کرده تا امنیت پایداری در کشور داشته باشیم.

رماندار رضوانشهر اظهار نمود: امروز آنچه جامعه ما بیشتر از هر چیز به آن نیاز دارد ایجاد وحدت و یکپارچگی بوده لذا ما مسئولین باید در این راستا تلاش کنیم.

وی در پایان سخنان خود از مسئولین و اعضای شورای تأمین شهرستان که با همفکری و هم افزایی در کنار هم برای حفظ و امنیت مردم منطقه تلاش می کنند تشکر نمودند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir