امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۷/ ۱۳۹۵
همزمان با اولین جمعه ماه محرم :

همزمان با اولین جمعه ماه محرم،همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در مصلی های امام خامنه ای رضوانشهر و حضرت امام خمینی (ره) پره سر برگزار می شود.

مرتضی محمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ،  هر سال همزمان با نخستین جمعه ماه محرم، همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در رضوانشهر برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه امسال نیز همزمان با سراسر کشور مراسم همایش شیرخوارگان حسینی برگزار می‌شود ، اظهار داشت: علاوه بر رضوانشهر این مراسم در بخش پره سر نیز برگزار می گردد ، مکان های برگزاری این همایش در رضوانشهر مصلی امام خامنه ای و در پره سر مصلی حضرت امام خمینی (عج) ساعت ۹ صبح می باشد.

وی با بیان اینکه همایش شیرخوارگان حسینی با حضور مادران و کودکان برگزار می شود، افزود: اجتماع ماداران و کودکان در همایش شیرخوارگان حسینی و سه ساله های زهرایی در امر تقویت سبک زندگی اسلامی و ایرانی اثر گذار بسزایی دارد.

محمدی افزود : در این مراسم معنوی مادران داغدار حسینی با بلند کردن نوزادان خود بر روی دستانشان، به یاد مظلومیت حضرت علی اصغر (ع) لالایی سر خواهند داد و کودکان نیز با طفل شش ماهه امام حسین (ع) همنوا می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir