امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۷/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر خبر داد:

فرمانده سپاه رضوانشهر گفت : تاثیر گزاری راهیان نور از ماهها تدریس و کار و کوشش در مدرسه بیشتر است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، سید اکبر قاسمی در مراسم بدرقه دانش‌آموزان به اردوی راهیان نور از این شهرستان اظهار کرد: ۸۸ نفر از دانش‌آموزان بسیجی خواهر به اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر با بیان اینکه آشنایی دانش‌آموزان با ایثار و گذشت رزمندگان دوران دفاع مقدس از اهداف اعزام کاروان راهیان نور است، تصریح کرد: نیاز است دانش‌آموزان به عنوان نسل امروز از اسرار و رازهای دوران دفاع مقدس پرده بردارند و لازمه آن حضور در یادمان‌های این دوران است.

وی افزود : تاثیر گزاری راهیان نور از ماهها تدریس و کار و کوشش در مدرسه بیشتر است .

سرهنگ قاسمی با اشاره به اینکه شهدا با لبیک به ندای امام (ره) در برابر تجاوز دشمنان ایستادگی کردند، اظهار کرد: امروز ملت ایران با تأسی از شهدا در برابر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان مقابله می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر، جانفشانی شهدا را در راستای پیروی از ولایت خواند و گفت: عزت ایران اسلامی در گام برداشتن در خط ولایت و ولایت‌مداری است.

وی، اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس را در قالب دو دستگاه اتوبوس عنوان کرد و افزود: مدت سه روز دانش‌آموزان مذکور از مناطق عملیاتی «مرصاد»، «قصرشیرین» و «بازی‌دراز» بازدید می‌کنند.

انتهای پیامرضوان خبر

02

03

04

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir