امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان
رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های دولتی خراسان شمالی:

رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های دولتی خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه بانک صادرات بدهی های تا ۵۰ میلیون تومان سپرده گذاران موسسه میزان را تسویه کرده است اما هنوز هیچ دستورالعملی بابت پرداخت بدهی های بیش از ۵۰ میلیون تومان اعلام نشده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از عصر اترک، حسن صابری، رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های دولتی خراسان شمالی اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون بنده به عنوان نماینده بانکی استان به همراه مسئولان استانداری استان به طور جدی پیگیر تعیین تکلیف مطالبات سپرده گذاران موسسه میزان در خراسان شمالی بوده ایم.

صابری گفت: تا زمانیکه هیات تسویه تکشیل نشده بود، سپرده گذاران موسه میزان بلاتکلیف و سردرگم بودند که حتی این بلاتکلیفی منجر به بروز تنش های اجتماعی شد، اما از وقتی که ساماندهی و پاسخگویی به مطالبات این سپرده گذاران بر عهده بانک صادرات گذاشته شد، این بانک تعهد کرد که به پیگیری مشکلات آنان و پاسخگویی مطالباتشان اقدام کند.
وی تصریح کرد: بانک صادارات تاکنون مطالبات سپرده گذاران تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان را پرداخت کرده اما هنوز برای پرداخت مطالبات بالای ۵۰ میلیون تومان هیچ دستورالعملی را دریافت نکرده است.
رئیس اداره امور شعب خراسان شمالی همچنین خاطر نشان کرد: با منحل شدن موسسه میزان، کارمندان این موسسه در بانک صادارات به صورت قراردادی مشغول به کار شده اند.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir