امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۷/ ۱۳۹۵

وجود جاده های بسیار باریک در شهرستان موجب نارضایتی مردم گردیده و این جاده ها از سوی مردم جاده های مرگ نام گرفته اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ؛ جاده های ارتباطی شهرستان در محورهای روستایی و ییلاقی در برخی نقاط به اندازه ای باریک می باشد که حتی یک خودروی سواری به سختی از آن عبور می کند.

جاده هایی که پر از چاله های عمیق و پیچ خطرناک بوده و هیچ گونه خط کشی طرفین و جداکننده خیابان نداشته و از هیچ گونه روشنایی نیز برخوردار نیستند.

برخی از این جاده ها همانند راه های ارتباطی ارده و زندانه و ییلاقات دیگر و آبشارویسادار دارای پرتگاه هایی هستند که در صورت اشتباه لحظه ای راننده خودرو به پرتگاه افتاده و حادثه آفرین می گردد.

امروزه مردم همچنان حادث ه های گذشته در جاده های ییلاقات و آبشارویسادار را فراموش نکرده اند و بومیان شهرستان به سختی و ناچار از این جاده ها استفاده می کنند.

اداره راه و شهرسازی و دهیاری ها که مسئولین مستقیم اجرای پروژه های بهسازی و احداث جاده های روستایی و بین شهری و روستایی هستند در این راستا گویا باید توجه و همت بیشتری را خرج داده و برای حفظ جان و مال مردم تلاش کنند.

در این میان مکان های نامبرده از اماکن به نام و توریستی شهرستان می باشند و تنها نمونه ای از جاده های نامناسب روستایی شهرستان می باشند و در این میان ییلاق توریستی ارده که دهکده توریستی مورد هدف شهرستان نیز است از وضعیت راه بسیار نامناسب برخوردار بوده و در صورت مه گرفتگی این جاده رانندگی تقریبا غیر ممکن می باشد.

آبشار ویسادار که در مسیر طی شده هیچ توقفگاه مناسب جهت توقف خودروها ویا خودروهای خراب شده ندارد.

ییلاق زندانه که علاوه بر برخوردار نبودن از هیچگونه آسفالت از یک راه ارتباطی خاکی مناسب نیز برخوردار نمی باشد.

می طلبد تا مسئولین ذی ربط و مدیران شهرستان توجه ویژه ای در این حوزه داشته و برای رفع مشکلات موجود برخی از راههای ارتباطی اقدام لازم را مبذول دارند.

02

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir