امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۳۰/ ۰۷/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر :

امام جمعه پره سر : اگر یک دهم بودجه ورزش فوتبال در مباحث علمی و توجه به نخبگان علمی هزینه شود معضل عقب ماندگی علمی کشور مرتفع می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین  محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود : یکی از وظایف دولت جمهوری اسلامی شناسایی جوانان نخبه و مدیریت و هزینه کردن در این راستا است.
امام جمعه پره سر ادامه داد : اگر یک دهم بودجه ورزش فوتبال در مباحث علمی و توجه به نخبگان علمی هزینه شود معضل عقب ماندگی علمی کشور مرتفع می شود.
خطیب جمعه پره سر به موضوع ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات توسط مقام معظم رهبری اشاره کرده و گفت :
انتظار است در انتخابات آتی اعم از ریاست جمهوری ، مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری وضعیت انتخابات بهبود یافته و راه های سوء استفاده بعضی از کاندیداها که سرِ مردم کلاه گذاشته و با وعده‌های دروغ انتخاباتی از احساسات پاک مردم حداکثر استفاده را کرده و بعد هم عاجز از برآوردن وعده ها ، عملاً به جسارت و توهین توسل می جویند بسته شود.

امام جمعه بخش پره سر با توجه به استعفاء وزرای ارشاد اسلامی و ورزش گفتند: امثال وزیر ورزش که بود و نبودش مساوی است مشکلی را حل نمی کند
خوب بود عذر وزرای نفت و صنعت و معدن و تجارت خواسته می شد وزرایی که در مدت سه سال دولت آقای روحانی بیشترین حاشیه‌ها را داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir