امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۸/ ۱۳۹۵
همزمان با شروع هفته پدافند غیر عامل؛

مانور آمادگی نانوای های دوگانه سوز به مناسبت هفته پدافند غیره عامل در رضوانشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، با توجه به شروع فصل سرما و هفته پدافند غیر عامل به منظور راست آزمایی و اطمینان از صحت عملکرد واحدهای دوگانه سوز مانوری در این رابطه با حضور  معاون فرماندار رضوانشهر، رؤسای ادارات صنعت ،معدن و تجارت ،شرکت گاز ،  اتاق اصناف و رئیس اتحادیه نانوایان و سایر ادارات ذیربط از جمله شبکه بهداشت و جهاد کشاورزی  مانور آمادگی نانوایان  در راستای حفظ آمادگی نانوایی ها جهت استفاده از سوخت جایگزین در مواقع بحرانی با حضور معاونت فرمانداری و جمعی از مسولین شهرستانی اجرا شد.
محسن آهنی ضمن تبریک هفته پدافند غیره عامل افزود : در این مانور گاز نانوایی های شهرستان رضوانشهر از سوی اداره گاز شهرستان قطع شد تا نانوایان دوگانه سوز مورد سنجش قرار بگیرند برای مواقع بحرانی و شرایت طبیعی که مردم برای تهیه نان مشکلی نداشته باشند .
آهنی در ادامه گفت : تعداد نانوایان دوگانه سوز و سه گانه سوز شهرستان جمعا ۴۳ واحد است یعنی سی درصد واحدهای نانوایان دوگانه سوز شده که میتوانند در شرایط بحرانی نان تهیه و در اخیار مردم قرار دهند .

وی  اظهار نمود: در کنار بحث دوگانه سوز کردن نانوائی ها نظارت بر عملکرد نانوایان در بحث کیفیت نان نیز مورد توجه جدی قرار گرفته و بازرسان اداره صنعت، معدن وتجارت در شش ماهه اول سالجاری تعداد۷۴۶ بازرسی در بخش  آرد ونان بعمل آورده اند که تعداد ۵۱ فقره پرونده تخلف برای متخلفین در این حوزه تشکیل و به اداره تعریزیرات جهت  رسیدگی ارسال شده است.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان در پایان از شهر وندان درخواست کرد هر گونه گزارش وشکایات اقتصادی از قبیل گرانفروشی ،کم فرو شی ، عدم درج قیمت  و…. را با سامانه تلفنی ۱۲۴ اطلاع رسانی نمایند.

یکی از ویژگی هی این مانور این بود که تمام نانوای های دوگانه سوز در این مانور شرکت داشتند و به نوعی آمادگی نانوایان را مورد سنجش قرار گرفت.

خبرنگار : حسین سلیمی

رضوان خبر

04

02

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir