امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: فضای مجازی

در ادامه کاهش درآمد توییتر، ۸ درصد از کارمندان این شبکه اجتماعی اخراج شدند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ هنوز مدت زیادی از انتشار خبر فروش سهام توییتر نگذشته است. خبری که در آن گفته می شد چند غول فناوری قصد خرید این شبکه اجتماعی را دارند؛ موضوعی که با افول و سقوط ۴۰ درصدی سهام این کمپانی و عدم توان رقابت این شبکه با گوگل و فیس بوک خیلی دور از ذهن بنظر نمی رسید.

اما چندی نگذشت که عدم صحت این خبر اعلام شد و کمپانی های نام برده شده اعلام کردند که اصلا همچنین قصدی را در برنامه کاری خود نداشته و نخواهند داشت. درنتیجه کاربران بار دیگر چشم به سیاست های داخلی توییتر دوختند تا ببینند سرانجام توییتر چه تدبیری برای بهبود اوضاع این شبکه اجتماعی پر کاربرد خواهد کرد و آیا سرانجام خواهد توانست رضایت آنها را در استفاده از این پیا رسان جلب کنند یا خیر.

اما گویا حال و روز توییتر این روزها  قصد خوب شدن ندارد. آخرین خبرهای رسیده حاکی از اخراج تعداد زیادی از کارمندان این مجموعه است. ۳۰۰ کارمند توییتر از کار برکنار شده اند که این تعداد هنوز ثابت شده نیست و ممکن است در آینده افزایش یابند.

گفتنی است؛ توییتر سال گذشته نیز در جریان انتخاب جک دورسی تعدیل نیرو را انجام داده بود اما این بار گویا دلیل این برکناری ها برخلاف گذشته بوده است. به گفته برخی کارشناسان دلیل این موضوع کاهش درآمد سه ماهه آخر توییتر در سال ۲۰۱۶ بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir