امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۵

بعد از انتشار مطلب سوختن ۷۸درصدی یک محیط بان کانال تلگرامی که بیشتر علیه نظام جمهوری اسلامی مطالب خود را منتشر می کند ابتدا با انتشار این خبر از محیطبان حمایت کرد و سپس به خاطر مخالف بودن سایت مورد نظر مطالب منتشر شده را حذف کرد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، اواخر مهرماه سال جاری شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در گزارشی با عنوان داستان غم انگیز یک فعال محیط زیستی که در میان آتش درختان سوخت/ گلایه هایی از حسن روحانی به وضعیت یک محیطبان که در میان آتش درختان سوخته بود پرداخت.
در تاریخ ۲۳ مرداد ماه ۱۳۸۶ آتش سوزی بزرگی در منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل روی داد که ارگان های دولتی و بخشداری در جهت اطفاء حریق از نیروهای مردمی درخواست کمک کردند که متاسفانه این آتش سوزی به اندازه ای بزرگ بود که بزرگترین خسارت را به منطقه و بخش باینگان وارد کرد که در هنگام خاموش کردن آتش سه نفر جان باختند و صلاح الدین میرانی دچار سوختگی بیش از ۷۸ درصد شد.

بعد از انتشار این خبر “کانال تلگرامی موسوم به مملکته” که تا به الان ادعا می شد از خارج از کشور مدیریت می شود ابتدا برای همدردی با این محیط بان خبر مربوطه را در کانال منتشر کرد و با گذاشتن لینک خبر دانا از مردم خواست تا جزییات بیشتر را در دانا بخوانند.

بعد از انتشار لینک خبر مورد نظر این کانال تلگرامی با انتشار  مطلبی از دانا درخواست کرد تا حساب بانکی محیط بان مورد نظر را برای کمک بیشتر در اختیار مردم بگذارد .


بعد از این دو مطلب منتشر شده در اقدامی عجیب “کانال مملکته” و به دلیل اینکه شبکه اطلاع رسانی راه دانا مخالف دولت است اقدام به حذف این مطالب کرد.

بعد از انتشار مطلب بالا به خوبی مشخص می شود کانال مورد نظر که همیشه علیه نظام مقدس اسلامی مطالبی را به صورت طنز منتشر می کند امروزه بیشتر در حمایت از دولت تدبیر مطالب مورد نظر را انتشار می‌دهد و این شائبه را در اذهان ایجاد می کند که مدیریت این کانال هم شاید در داخل کشور است و به مسئولان دولت مربوط می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir