امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: سیاسی, گیلان
عضو شورای شهر لنگرود ؛

عضو شورای شهر لنگرود گفت: شهرداری طبق مصوبه شورای تامین مکلف به جمع آوری بنر از سطح شهر است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر رقیه سروری در گفتگو با خبرنگار ۸دی در خصوص جمع شدن بنرهای اطلاع رسانی مراسم سخنرانی دکتر حسن عباسی در سطح شهر لنگرود اظهار داشت: همه ی بنر های اطلاع رسانی سخنرانی دکتر عباسی جمع نشده است.
وی دلیل جمع شدن بنرها را عدم دریافت مجوز از شورای تامین شهرستان لنگرود عنوان کرد و افزود: شورای تامین مصوبه ای دارد که باید برای اطلاع رسانی مراسمات فرهنگی مذهبی از این شورا کسب مجوز کنند.
عضو شورای شهر لنگرود با بیان اینکه در این مصوبه قید شده تمامی مراسمات و تجمعات فرهنگی مذهبی در شهرستان منوط به کسب مجوز از این شورا است، گفت: باید تمامی مراسمات اینچنینی به شهرداری مکاتبه بشود تا در خصوص شخص سخنران، زمان و مکان آن از اداره تبلیغات اسلامی و یا اداره اوقاف استعلام کنند تا از ثبت شدن گروه برگزار کننده مراسم مطمئن شوند.
سروری با اعلام اینکه هیچ گونه مکاتبه ای در این خصوص به شهرداری صورت نگرفته است، اظهار کرد: برای برگزاری مراسم سخنرانی دکتر عباسی هیچ گونه مکاتبه ای با شهرداری در این خصوص انجام نگرفته است.
وی با اشاره به اینکه اعلام این دلیل مواردی است که رئیس شورای شهر لنگرود به آن اذعان داشته است، گفت: اگر دلیل دیگری برای جمع کردن بنرها دارند، بنده از آن بی خبر هستم.
این عضو شورا مجددا تاکید کرد: گروه برگزار کننده مراسم سخنرانی مکلف بود به شهرداری مکاتبه کند تا طبق مصوبه شورای تامین از مراجع ذی صلاح کسب تکلیف کنیم.
سروری با تاکید بر اینکه شیخ طاهر، رئیس شورای شهر لنگرود شخصا پیگیر این مسئله است، گفت: آنچه که ما اجازه داریم به اطلاع عموم برسانیم مواردی است که رئیس شورا به آن تاکید دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir