امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: سیاسی, گیلان
سردار شفائي خبر داد:

سردار شفائی گفت: مراسم پاسداشت شهدا با سخنرانی حسن عباسی در مسجد کیاکلایه لنگرود بعد از نماز مغرب برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از لنگرخبر، حسن عباسی روز پنج‌شنبه جاری در مراسم پاسداشت خاطره سرداران شهید احمد مایلی، حسین املاکی و محمد ناظری که در مسجد کیاکلایه لنگرود برگزار می‌شود سخنرانی می‌کند.

 

عصر روز سه‌شنبه (۴ آبان ماه) شاهد جمع‌آوری بنرهای سخنرانی حسن عباسی از سطح شهر لنگرود بودیم که دلیل جمع‌آوری بنرها عدم صدور مجوز از سوی شهرداری اعلام‌شده بود که البته برخی از تحکیم فرمانداری به شهرداری جهت جمع‌آوری نیز خبر دادند.

 

سردار عبدالرضا شفائی یکی از عوامل برگزاری این مراسم به خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود صبح چهارشنبه (۵ آبان ماه) درخواستی جهت نصب تعدادی از بنر سخنرانی به شهرداری ارسال شد که شهرداری با نظر موافق دستور مساعدت به معاونت شهری در خصوص نصب بنرها در شهر را داد.

 

وی افزود: علی‌رغم دستور مساعد شهرداری مبنی بر نصب بنرها در سطح شهر، پس از نصب یک بنر از نصب سایر بنرها جلوگیری شد که به نظر می‌رسد شهرداری لنگرود در خصوص نصب یا عدم نصب بنرهای سخنرانی حسن عباسی تحت‌فشار است.

 

شفائی با اشاره به اینکه در خصوص نصب بنرها پیگیری خواهیم کرد، گفت: مراسم پاسداشت شهدا با سخنرانی استاد حسن عباسی در مسجد کیاکلایه لنگرود بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد و در خصوص برگزاری این مراسم فرهنگی مشکلی وجود ندارد.

 

وی تصریح کرد: ما از عوامل شهرداری گلایه‌ای نداریم، آن‌ها علی‌رغم میل باطنی تحت‌فشار هستند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir