امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر گفت : بسیج را نیرویی عنوان کرد که مخلصانه آماده به قیام و فداکاری در راه خدا و دین و تحت فرمان ولایت است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام هادی حبیبی در جمع بسیجیان گردانهای بیت المقدس رضوانشهر و پره سر با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام العارفین، زین العابدین علیه السلام گفت: کسانی که رفتار حسینی دارند ضمن ارج نهادن به این فرهنگ به فرهنگ بسیجی نیز احترام می گذارند.
وی ضمن اشاره به دستور امام سجاد علیه السلام در زمینه پرهیز از مصاحبت با بعضی از افراد گفت: حضرت امام سجاد علیه السلام می فرمایند، چند گروه هستند که از آنها دوری کنید و به گناهکاران و ستمکاران کمک نکنید و همچنین از همنشینی با افراد بدکار بپرهیزید.
وی افزود: فتنه هایی که تاکنون در کشور ما اتفاق افتاده است بدلیل عدم رعایت مسائل و اموری است که ما از آن منع شده ایم و بسیجیان عزیز باید همواره آماده باشند تا دستورات ولایت و فرماندهان خودشان را اجرا کنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر بیان کرد: بسیجی همیشه زنده است چون با خدا و برای خدا قدم بر می دارد و ملازم و مدافع ولایت می باشد.
وی به فضائل اخلاقی امام سجاد علیه السلام نیز اشاره کرد و گفت:همه ما باید محاسن و مکارم اخلاقی امامان و انبیای الهی را درک کرده و به همه دنیای اسلام معرفی نماییم و بدانیم که با تاسی از این بزرگواران هست که می توانیم در همه زمینه ها موفق و بر مشکلات فائق آییم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir