امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر گفت : ۱۳ آبان مخصوص دانش آموزان نیست بلکه یک احساس مسئولیت برای تمامی دستگاه ها و نهاد ها می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : شرع نزولی انقلاب اسلامی استکبار ستیزی است.
امام جمعه رضوانشهر گفت : هر دولتی و هر مجموعه ای که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راس کار باشد ،در این شالوده و مسیر حرکت می کند و استکبار یعنی کشورهای قلدری مثل آمریکا که در جهان میگویند حرف ما درست است  جمهور اسلامی همچین چیزی را بر نمی تابد و با ظلم مبارزه می کند.

حبیبی ادامه داد: ۱۳ آبان مخصوص دانش آموزان نیست بلکه یک احساس مسئولیت برای تمامی دستگاه ها و نهاد ها می باشد.

وی گفت : پیاده روی اربعین حسینی تاثیر بسزایی در روحیه جوانان مذهبی دارد و حرکت کاروان های پیاده یک امنیت محسوسی را برای سایر کشور های منطقه ایجاد کرده است و به نوعی یک مانور اقتدار و امنیت در منطقه می باشد.

امام جمعه رضوانشهر بیان نمود : امنیت ، ادالت و رفاه سه شاخصه مهم در نظام جمهوری اسلامی ایران است و حضور مقتدرانه بسیج در میادین مختلف امنیت پایدار و مثال زدنی را در منطقه ایجاد کرده است.

حبیبی در پایان گفت : رزمایش دو گردان الی بیت المقدس شهرستان رضوانشهر که با انضباط و اقتدار با شکوهی برگزار شد لذا همه باید قدردان بسیجیان باشند که عامل امنیت در داخل کشور می باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir