امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر گفت :

امام جمعه پره سر گفت : اگر هدایت گری از وظایف ائمه جمعه است چرا نباید به موضوعاتی مثل فساد ۸۰۰۰ هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان اشاره کنند؟ چرا نگویند مدیر عامل این صندوق از افراد تندروی حزب منحله مشارکت و از حامیان تحصن نمایندگان مجلس ششم بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود : تروریسم را ایالات‌متحده آمریکا بوجود آورده و برای تجهیز و تسلیح و پرورش آن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکردند.

امام جمعه بخش پره سر با توجه به سخنان نسنجیده برخی از مسئولان دولتی و مطالبه ناحق آنها مبنی بر عدم ورود ائمه جمعه به مسائل مهم کشور ، از مقام معظم رهبری نقل کردند که حضرت آقا فرموده است : ائمه جمعه علاوه بر بیان مسائل روز باید هدایت گری سیاسی و فرهنگی هم بکنند.
وی ادامه داد : مسئولان انقلاب در سرتاسر کشور ائمه جمعه هستند ، پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سرتاسر کشور ائمه جمعه می باشند .

مهدی نژاد گفت : سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه اند،نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است و مرکز فرهنگی هر شهر نماز جمعه است.
خطیب جمعه پره سر گفتند : نتیجه می گیریم هدایت و روشن گری از وظایف ائمه جمعه است و حضراتی که ائمه جمعه را از ورود به مسائل مهم کشور نهی می کنند اگر اظهاراتشان عالماً و عامداً بوده حرفِ دشمن را زده اند.
وی بیان کرد : رژیم طاغوت هم امام خمینی و علماء را از ورود در مباحث سیاسی کشور و اسلام برحذر می داشت.
امام جمعه پره سر گفت : اگر هدایت گری از وظایف ائمه جمعه است چرا نباید به موضوعاتی مثل فساد ۸۰۰۰ هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان اشاره کنند؟
چرا نگویند مدیر عامل این صندوق از افراد تندروی حزب منحله مشارکت و از حامیان تحصن نمایندگان مجلس ششم بود.
مگر حضرت امام نفرمودند که نگذارید انقلاب دست نااهلان بیفتد؟
حزب منحله مشارکت حزب نجسی است که بیشترین خیانت ها را علیه نظام و کشور انجام داده است .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir