امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه رضوانشهر :

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر در صبحگاه مشترک گردان های الی بیت المقدس گفت : امروز تفکر بسیجی فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران خود را نشان می‌دهد و حال صادر به کشور های اسلامی است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، سرهنگ سید اکبر قاسمی در صبحگاه مشترک گردان های الی بیت المقدس رضوانشهر که با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد اظهار نمود : بسیجیان همواره در صحنه بوده و چشم بینای نظام و انقلاب هستند.

فرمانده سپاه رضوانشهر افزود : دشمنان در قالب جنگ‌های فیزیکی و جنگ سرد هر چه در توان خود داشتند با کمک و حمایت‌های کشورهای هم‌جوار علیه جمهوری اسلامی ایران به‌کار گرفتند اما نتوانستند کاری را از پیش ببرند.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام توانستند انقلاب خود را به جهان صادر کنند، تصریح کرد: امروز تفکر بسیجی فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران خود را نشان می‌دهد.

اسمی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی دشمنان را مأیوس کرده است، خاطرنشان کرد: دشمنان که در جنگ نظامی موفق نشده‌اند تلاش می‌کنند که در جنگ نرم و در قالب تهاجم فرهنگی به کشورمان هجمه وارد کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن تصمیم دارد از درون به نظام جمهوری اسلامی ایران آسیب برساند، افزود: دشمن در قالب جنگ روانی به دنبال نفوذی است.

سرهنگ قاسمی گفت: دشمن امروز تمام تلاش خود را به‌کار بسته تا بتواند در مسؤولان و ارگان‌ها و یگان‌های حساس کشور نفوذ کند.

فرمانده سپاه رضوانشهر ادامه داد : با اشاره به اینکه امروز عده‌ای با تمام توان خود به دنبال توقف تفکر انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: این افراد در زمین دشمن بازی می‌کنند اما تا خون در رگ ما بسیجیان است اجازه نمی‌دهیم که دشمن تفکر انقلابی را متوقف کند.

وی افزود: عده‌ای در داخل کشور می‌گویند جوانان انقلابی به عنوان افراطی و تندرو هستند و مقام معظم رهبری در این راستا فرمودند بسیجیان نسل انقلاب و نخبگان عزیز هستند و اینها را انقلابی بدانیم.

انتهای پیام/

100

101

102

103

104

105

108

109

111

112

113

114

115

116

118

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir