امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵

تنها نماینده دارت بازان شهرستان رضوانشهر در سری مسابقات رنکینگ کشوری حضور یافت .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، بیت الله کریمی دبیر بازی  های بومی محلی پره سر از دارت بازان به نام منطقه , استان و کشور می باشد نماینده شهرستان رضوانشهر در سری مسابقات رنکینگ کشوری جهت دعوت به اردوی تیم ملی می باشد.

کریمی پیش از این در سری مسابقات کشوری و بین المللی گوناگونی شرکت داشته و عضویت در تیم ملی دارت ایران را نیز در سوابق درخشان خود دارد  تنها نماینده شرکت کننده در این سری از مسابقات دارت کشوری می باشد.

لازم به ذکر است که این سری از مسابقات ۱۳ و ۱۴ آبان ماه سال جاری به میزبانی استان گیلان و مرکزیت شهرستان رشت در مجموعه سالن شش هزار نفری رشت برگزار خواهد شد.

کریمی که پیش از این افتخارات ارزشمندی در این رشته برای شهرستان کسب کرده تنها امید شهرستان رضوانشهر در این سری از مسابقات می باشد.

کریمی که تاکنون با فعالیت های خود توانسته بسیاری را نسبت به این رشته ورزشی مفرح و سلامت علاقه مند سازد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر در خصوص فعالیت ورزشی خود گفت ک ما در سطح شهرستان در این رشته ورزشی علاقه مندان و استعداد های درخشان بسیاری را داریم که به دلیل عدم وجود امکانات لازم و حمایت های کافی مسئولان از این رشته ورزشی شرایط پیشرفت در این حوزه وجود ندارد.

گفتنی است کریمی به تنهایی و بصورت خود مربیگری در گوشه ای از فروشگاه خود نسبت به تمرین برای شرکت در مسابقات و آماده سازی خود اقدام می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir