امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵

مسابقات کیک بوکسینگ هیئت ورزش های رزمی شهرستان رضوانشهر در چهار رده سنی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، در این سری از مسابقات بیش از ۱۱۸ نفر در چهار رده سنی زیر نظر مربیان و باشگاه های خود شرکت داشته اند که به نفرات اول هر رده سنی و منتخبین اخلاق هر رده سنی جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

مجید روح الله زاده رئیس هیئت ورزش های رزمی رضواشهر در این باره به خبرنگار ما گفت : هدف از برگزاری این مسابقات بالا بردن آمادگی فنی ورزشکاران شهرستان جهت شرکت در مسابقات استانی و کشوری و بین المللی بوده است.

علی لطیفی رئیس اداره ورزش و جوانان رضوانشهر در این باره نیز گفت : رشته ورزشی کیک بوکسینگ از محبوبیت بالایی در شهرستان برخوردار بوده و قشر جوان شهرستان از این رشته ورزشی استقبال خوبی می کنند.

وی وجود استعداد های خوب این رشته در شهرستان را نکته ای مهم برشمرد و از عدم وجود حامیان مالی مناسب جهت حمایت از ورزشکاران برای شرکت در مسابقات گلایه کرد و گفت : برگزاری این سری از مسابقات در سطح شهرستان رضوانشهر یکی از نکات مثبت و با اهمیت برای ورزش شهرستان می باشد و باید از برگزار کنندگان تقدیر و تشکر کرد .

از حواشی برگزاری این مسابقات اگر به کوچک بودن سالن ورزشی محل برگزاری مسابقات و ازدهام بسیار ورزشکاران در سالن و عدم وجود رخت کن و همچنین مکان مناسب جهت تمرین و آمادگی ورزشکاران را نادیده بگیریم , عدم وجود نظم قابل قبول و حضور افراد غیر مسئول در داخل محل برگزاری مسابقات را نمی توان نادیده گرفت.

همچنین حضور مختلط بانوان در کنار آقایان و ورزشکاران از دیگر معایب غیر قابل چشم پوشی در محل برگزاری این سری از مسابقات بود.

گلایه مندی برخی از ورزشکاران و مربیان داوران داخلی شهرستان از حضور افرادی در داوری و سرداوری از شرق گیلان در صورتی که شهرستان خود دارای داوران و مربیان ارزشمندی است .

اجرای برگزاری مسابقه دو دختر خانوم در مابین برگزاری مسابقات نیز خود یک سنت شکنی بوده و جالب تر اینکه برگزاری این مبارزه در مقابل دیدگان مسئولان اداره ورزش و جوانان و نماینده مجلس و مسئولان سبک کشوری کیک بوکسینگ بود.

امید است در سری مسابقات بعدی برگزاری رقابت ها از کمبود های مسابقات کاسته و به نکات مثبت آن افزوده شود.

انتهای پیام/

رضوان خبر

رضوان خبر

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir