امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۸/ ۱۳۹۵
نماینده رضوانشهر ، تالش و ماسال درمجلس؛

نماینده شهرهای رضوانشهر ، تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت : هر کسی که با فتنه ارتباطی داشته و خط قرمز های نظام را رعایت نکند از طرف ما مردود و باطل است.

محمود شکری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار داشت: مسئولیت های دنیوی امانتی در دست اشخاص است و هیچ وقت انقلاب به کسی بدهکار نیست بلکه ما بدهکار انقلاب هستیم.

وی افزود: هر کسی که از خط قرمز های انقلاب گذر کند مردود است.

نماینده‌ی مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در ادامه گفت: وزرای پیشنهادی نیز توسط دولت قبل معرفی نشده بودند که دولت جدید باز هم بخواهد امتحان کند انتظار این بود که وقتی آقایان به مجلس معرفی شدند و تایید نشدند اشخاص دیگری انتخاب می شد.

شکری افزود: اگر آقای روحانی بدنبال چالش در کشور نیست یا همان تدبیری که خودش با همان شعار وارد میدان شد تدبیر می کرد نباید چنین اشخاصی معرفی می‌شد.

وی ادامه داد: این افراد از خط قرمز های نظام رد شدند ولی باز هم نظام از خود لطافت به خرج داد و به آنها فرصت داد که در پست هایی انجام وظیفه کنند و آنها را طرد نکرد.

نماینده‌ی مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه این حرکت با تدبیر یک  مقدار فاصله دارد و با تدبیر و آرامشی که آقای روحانی از آن دم می زند مغایرت دارد افزود: در این مملکت واقعا افراد شاخص و واجد شرایط دیگری نبود که کسانی که در مجلس رد صلاحیت شده بودند دوباره معرفی شده اند.

شکری در پایان اظهار کرد: افرادی که مدافع خون شهدا و متخصص و نخبه هستند و چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی را رعایت می‌کنند در جامعه کم نیستند اگر با سعه صدر بیشتری نگاه کنیم می توانیم از این افراد در جایگاه های خدمتی استفاده کنیم که برای نظام هزینه ساز نباشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

یک پاسخ به “نمایندگان مجلس به افراد فتنه گر اعتماد نخواهند کرد”

  1. محمد رضا گفت:

    پس کی به این فتنه گرران رای داد و هر ۳ وزیر شدن؟؟یا این افراد فتنه گر نبودند و نماینده ما دروغگو بود و به ایشان تهمت زد و یا مجلس کلا فتنه گر بوده و مردم در سال ۹۴ به فتنه گران رای دادند.بالاخره تکلیف مردم رو روششن کنید اقای شکری

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir