امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ورزشی

حریف نخست رهپویان رضوانشهر را در جام حذفی، تیم منطقه آزاد کیش اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی  رضوان خبر ، قرعه کشی جام حذفی در فصل ۱۳۹۴- ۱۳۹۵ امروز در آکادمی فوتبال برگزار شد که تیم های لیگ برتری از مرحله یک شانزدهم نهایی وارد مسابقات می شوند.

در مرحله قبل از یک شانزدهم تیم های قهرمان استان، لیگ دسته دوم و لیگ دسته اول به مصاف یکدیگر

می روندکه پس از مشخص شدن این تیم ها نامشان در جدول قرار می گیرد.

طی این برنامه ریزی استقلال و پرسپولیس تا فینال با یکدیگر روبرو نمی شوند.

جدول در دو ردیف A و B طراحی شده که تیم ها بر این اساس به دیدار یکدیگر می روند. پرسپولیس در قسمت A جدول و استقلال در قسمت B جدول قرار دارد.

ردیف A

در اولین دیدار مقدماتی یکی از تیم های قهرمان استان به مصاف خلخال دشت اردبیل می رود. برنده این بازی با برنده دیدار داماش گیلان و مقاومت تهران روبرو می شود که برنده این مسابقه هم در مرحله یک چهارم نهایی با سپاهان بازی می کند.

در طرف مقابل این بخش از جدول تیم قهرمان استان به مصاف نفت و گاز گچساران می رود که برنده این مسابقه با برنده شهرداری کامیاران و کارای شیراز بازی می کند. برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم با استقلال اهواز روبرو می شود. احتمال رویارویی استقلال اهواز و سپاهان در مرحله هشتم وجود دارد.

رهپویان رضوانشهر به مصاف منطقه آزاد کیش می رود. برنده این دیدار با برنده مسابقه نفت امیدیه و هامون سازه زاهدان بازی می کند که برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی با راه آهن روبرو می شود.

در بخش بعدی این جدول تیم نسل ابومسلم مشهد با سپیدرود رشت روبرو می شود که برنده این مسابقه با برنده دیدار قهرمان استان و شهرداری ماهشهر بازی می کند که برنده آن در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف استقلال خوزستان می رود. در این بخش از جدول احتمال رویارویی استقلال خوزستان و راه آهن در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.

در نیمه پایینی جدول طرف A تیم قهرمان استان به مصاف کوثر مهران ایلام می رود. برنده این بازی با برنده دیدار شاهین بندرعامری بوشهر و ایران جوان هرمز بازی می کند. برنده این دیدار هم در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف ذوب آهن می رود. در طرف بعدی این بخش از جدول هف سمنان با امید رزکان البرز روبرو می شود. برنده این دیدار با برنده کارگربن گز و استقلال جوان ساوه روبرو می شود که برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف گسترش فولاد می رود. احتمال رویارویی ذوب آهن و گسترش فولاد در مرحله یک هشتم وجود دارد.

در بخش پایینی نیمه دوم گروه A عقاب نیروهوایی به مصاف ابوذر به کهگیلویه می رود که برنده این دیدار با برنده دیدار قهرمان استان و صنعت ساری دیدار می کند تا برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی حریف ملوان بندرانزلی شود.

در بخش بعدی این جدول پیکان تهران با شهرداری بندرعباس روبرو می شود. برنده این مسابقه به مصاف قهرمان استان و خانه به خانه بابل می رود که برنده این دیدار هم با پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی روبرو می شود. احتمال رویارویی پرسپولیس و ملوان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.

تیم های لیگ برتری پرسپولیس، ملوان، گسترش فولاد، ذوب آهن، استقلال خوزستان، راه آهن، استقلال اهواز و سپاهان در گروه A جدول قرار دارند.

ردیف B

در ابتدای جدول B جام حذفی قهرمان استان با صبای باقرشهر روبرو می شود. برنده این دیدار به مصاف برنده دیدار الوند همدان و آلومینیوم اراک می رود که برنده این مسابقه هم در مرحله یک شانزدهم نهایی با نفت تهران روبرو می شود.

قهرمان استان به مصاف پیام چهارمحال بختیاری می رود که برنده این دیدار با برنده دیدار شهرداری کاشان و استقلال آبی «ب» به تهران می رود که برنده این دیدار با پدیده خراسان در مرحله یک شانزدهم نهایی روبرو می شود. در مرحله یک هشتم نهایی این بخش از جدول احتمال رویارویی نفت تهران و پدیده خراسان وجود دارد.

در بخش دیگر ردیف B نماینده سمنان با تربیت نوین یزد روبرو می شود که برنده این مسابقه با برنده راهیان کرمانشاه و کاسپین قزوین روبرو می شود که برنده این دیدار به مصاف استقلال تهران می رود.

در بخش بعدی این جدول نفت نوین آبادان با ایثار جیرفت دیدار می کند. برنده این مسابقه با برنده قهرمان استان و شیرین فراز گلستان روبرو می شود که برنده این دیدار در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف فولادخوزستان می رود. احتمال رویارویی استقلال تهران و فولادخوزستان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.

در گروه پایین ردیف B قهرمان استان به مصاف آراد اصفهان می رود. برنده این دیدار با برنده مسابقه کادوس گیلان و نیروی زمینی تهران روبرو می شوند که برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی با صبای قم دیدار می کند.

در بخش بعدی این جدول برنده اتکای گلستان و پرسپولیس گناوه با برنده دیدار شهرداری زنجان و بهشت کرمانشاه دیدار می کنند که برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی با تراکتورسازی روبرو می شوند. احتمال رویارویی تراکتورسازی و صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.

در بخش بعدی این ردیف برنده شهرداری ارومیه و پیام وحدت مشهد با برنده پارس جنوبی بوشهر و بازرگانی آمل روبرو می شود که در نهایت برنده این بازی در مرحله یک شانزدهم نهایی به دیدار سایپا می رود.

برنده دیدار کارون اهواز و ماشین سازی تبریز با برنده قهرمان استان و شهرداری جویبار روبرو می شود که برنده این دیدار به مصاف سیاه جامگان مشهد و سایپا می رود. احتمال رویارویی سایپا و سیاه جامگان مشهد در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.

در ردیف B تیم های لیگ برتری سیاه جامگان، سایپا، تراکتورسازی، صبای قم، فولادخوزستان، استقلال تهران، پدیده خراسان و نفت تهران حضور دارند.

انتهای خبر /

خبرنگار : محمود اسلامی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir