امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۱/۰۱
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: فضای مجازی
سرپرست پلیس فتا هرمزگان خبر داد:

سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری فردی که از طریق فروش صفحات اینستاگرام اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ؛ علی اصغر افتخاری،سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان در گفتگو با هرمز گفت : در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه در اینستاگرام صفحه ای را خریداری کرده و فروشنده پس از دریافت هزینه از واگذاری آن خوداری می کند ، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت .

وی افزود : پس از بررسی مشخص شد متهم با استفاده از صفحه مذکور اقدام به کلاهبرداری و در قبال فروش آن مبلغ ۱۵ میلیون ریال از شاکی وجه دریافت کرده است ، که با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی، وی در شهرستان بندرعباس شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد .
سرپرست پلیس فتا هرمزگان با اشاره به غیرقابل اعتماد بودن پیام های تبلیغاتی و آگهی های فروش صفحات در شبکه های اجتماعی به منظور پیشگیری از گرفتار شدن در دام کلاهبرداران اینترنتی به شهروندان توصیه کرد : قبل از انجام هر گونه خرید در فضای مجازی حتما از موثق بودن آن اطمینان حاصل کرده و پس از حصول اعتماد از فروشنده اقدام به خرید کنند.

 

انتهای پیام

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir