امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۸/ ۱۳۹۵
در حاشیه غفلتی ۳۶ ماهه؛

پل جاده شفارود که راه ارتباطی چندین روستای شهرستان رضوانشهر را برقرار می کند با وقوع سیلاب تخریب شد اما با این وجود این پل جهت بازسازی همچنان منتطر توجه مسئولان امر می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، پل جاده شفارود که راه ارتباطی چندین روستای شهرستان رضوانشهر را برقرار می کند با وقوع سیلاب تخریب شد اما با این وجود این پل جهت بازسازی همچنان منتظر توجه مسئولان امر می باشد.

جاده شفارود علاوه بر اینکه راههای ارتباطی چندین روستا و محل را به هم ارتباط می دهد به نوعی کنارگذر خوبی برای پرهیز از ورود به شهر و گیر نکردن در ترافیک شهری می باشد.

جاده کنارگذر شفارود باتوجه به موقعیت جغرافیایی که دارد و در کنار ساحل دریا قرار گرفته است و از طبیعت زیبایی برخوردار است و در همه ایام سال به خصوص تابستان و بهار دارای جاذبه های توریستی فراوانی می باشد و مورد توجه مسافران زیادی قرار می گیرد ، ۳۶ ماه یعنی سه سال می باشد که در حادثه سیل تخریب شده و تا کنون نسبت به بازسازی و راه اندازی مجدد اقدام موثری صورت نگرفته است.

از آن جایی که پل موقتی که بدن کارشناسی دقیقا در کنار ساحل دریا قرار گرفته است خطرات جدی است که ماه ها ساکنین روستاهای مذکور و مسافران نا آشنا به مسیر را تهدید می کند و در فصولی که بارندگی می شود و دریا جلو می آید هر لحظه امکان گیر افتادن فرد یا ماشینی بین مج های خروشان دریا می باشد.

و اما بعد از گذشت ۳۶ ماه ظاهرا گوش مسئولان از این حرف ها پراست و تا حادثه ای تلخ رخ ندهد به فکر نخواهند افتاد.

از مسئولان و بویژه نماینده مردم و فرماندار شهرستان انتظار میرود علاوه بر رسیدگی بر مشکلات داخل شهر نگاهی هم به پروژه های نمیه کاره شهرستان که سالها منتظر جلب توجهی هستند بکنند و با جدیت جهت پیشرفت شهرستان گام های استوارتری بردارند.

انتهای پیام/

رضوان خبر

02

03

04

05

06

08

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir