امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, تولیدی, تیتر
به مناسبت هفته دانش آموزی ؛

جمعی از دانش آموزان فعال بسیجی صبح چهار شنبه با امام جمعه رضوانشهر حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در دفتر ایشان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی ،دانش آموزان نخبه و فعال بسیج دانش آموزی رضوانشهر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در این دیدار اظهار نمود: دانشجویا ن پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی اسنادی بدست آوردند که  حقانیت ایران را به جهانیان ثابت کرد.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه گفت : در راستای تسخیر لانه جاسوسی حضرت امام(ره) فرمودند : تسخیر لانه جاسوسی انقلابی بزرگ تر از انقلاب اول بوده است.

وی ادامه داد : امروز در جامعه شاهد این هستیم که افرادی درصدد تحریف سخنان حضرت امام بر می آیند و میگویند حضرت امام با این حرکت مخالف بوده است ولی همچنان صوت و اسناد تحسین امام با این عمل موجود می باشد.

حبیبی ادامه داد : کسانی که امروز می گویند مرگ بر آمریکا نگویید خودشان روز مبارزه با استکبار جهانی  را تصویب کرده اند.

امام جمعه رضوانشهر گفت : روز ۱۳ آبان فقط متعلق به دانش آموزان و دانشجویان نیست بلکه متعلق به عموم مردم ایران است و همه در مقابل این روز مسئول هستیم و با حضور خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان بار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان ثابت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

03

08

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir