امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۸/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر گفت :

امام جمعه رضوانشهر گفت : امام خمینی (ره) در آن زمان، روز قبولی کاپیتولاسیون را روز عزای ملت نامگذاری کرد و دولت و مجلسیان ایران را نوکران آمریکا معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام وامسلمین هادی حبیبی در مراسم راهپیمایی  یوم الله ۱۳ آبان پره سر اظهار نمود : امام خمینی (ره) در آن زمان، روز قبولی کاپیتولاسیون را روز عزای ملت نامگذاری کرد و دولت و مجلسیان ایران را نوکران آمریکا معرفی کرد.

امام جمعه رضوانشهر ادامه داد: امام در آن زمان سخنرانی خودشان را با عبارت انا لله و انا الیه راجعون آغاز کرد، از حضور مستشاران نظامی و امنیتی آمریکایی در ایران آگاهی داشت و از تصویب کاپیتولاسیون نیز اطلاع یافته بود، تصمیم گرفت تا این توطئه بزرگ و ننگین را افشا کند.

وی گفت :  انقلاب اسلامی در کشور ما تازه شکل گرفته بود و بعضاً مشاهده می شد که مردم در گوشه و کنار کشور به جان هم می افتادند که بعدها مشخص گردید که سفارت خانه آمریکا در تهران بعنوان منبع تغذیه افکار غلط معترضان و فتنه گران می باشد.

رئیش شورای فرهنگ عمومی اظهر داشت : در این لانه جاسوسی اسنادی بدست آمد که نشان میداد آمریکا در همه فتنه ها و کودتاهای بوقوع پیوسته در کشور ما نقش داشته و امام خمینی نیز ضمن حمایت از این اقدام جوانان مومن و انقلابی گفت این حرکت شما انقلاب دوم می باشد.

سخنران مراسم یوم الله ۱۳ آبان رضوانشهر در پایان گفت : ما در کشوری زندگی می کنیم که در رأس آن نایب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار دارند و همواره در خصوص بروز فتنه ها ، متذکر می شوند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir