امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۱/۰۱
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۸/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر گفت :

امام جمعه رضوانشهر: یکی از فلسفه های تشکیل داعش این بود که فلسطین مسئله اول دنیای اسلام نباشد، مسأله اول جهان اسلام یعنی فلسطین و غده سرطانی اسرائیل را ازیاد نبریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود : برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتى؛ اقدام و عمل باید دو کار مهم از سوی مردم و دولت محترم انجام بگیرد، از طرف مردم هر کس هر جا هست،کار کند،و کیفیّت کار را بالا ببرد و در واقع حقّ کار را ادا کند. اگر یک دانشجو و دانش آموز درست درس نخواند، حقّ کار را ادا نکرده است.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه افزود: اگر یک مدیر به‏ عنوان وزیر، یا مدیر یا نماینده مجلس خود را وقف آن ‏کار نکند،حقّ کار راادا نکرده است. کارگر در‏ کارى که به او محوّل شده، باید احساس مسئولیت کند. همه‏ باید احساس مسؤولیّت کنند و کارى را که به ما سپرده شده، مسئولانه انجام دهیم. کیفیّت را باید افزایش دهیم.

وی ادامه داد :ترویج محصولِ کارِ کارگر ایرانى و توجه به تولید داخلى وظیفه‌ی مسئولان است. همه خودشان را موظّف بدانند از تولید داخلى حمایت کنند. یکى از راه‏ها این است که جنسى که مشابه داخلى دارد، مطلقاً از خارج وارد نشود. توجیه نکنند که باید فلان محصول را وارد کنند.

حبیبی گفت : با انجام کار فرهنگی و فرهنگ سازی می توانیم اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنیم.الان در هشتمین ماه سال هستیم. ببینیم درباره‌ی تحقق شعار سال چقدر موفق بوده ایم. روحیه حمایت از تولید داخل و استفاده از کالای ایرانی باید در جامعه نهادینه شود، که این موضوع یکی از پیش‌ درآمدهای تحقق اقتصاد مقاومتی و یک کار فرهنگی است.

وی تأکید کرد: در نگاه کوتاه‏ مدت به جهت‏گیری ایمانی و معنوی حرکت اربعین توجه شود. اقامه نماز در اول وقت در مسیر راهپیمایی، و از نظر سیاسی مسئله فلسطین و رژیم غاصب صهیونیستی از یاد نرود. یکی از فلسفه های تشکیل داعش این بود که فلسطین مسئله اول دنیای اسلام نباشد. مسأله اول جهان اسلام یعنی فلسطین و غده سرطانی اسرائیل را ازیاد نبریم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir