امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۸/ ۱۳۹۵
صبح امروز همزمان با سراسر کشور؛

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) همایش سه ساله های حسینی در مسجد آقا سید امین السلطان غریبنده برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، کودکان ۳ ساله شهرستان رضوانشهر با حضور در مسجد امین السلطان غریبنده  این شهرستان  به عزاداری در سالروز شهادت دختر ۳ ساله امام حسین (ع) پرداختند.

 

در این همایش که با مداحی  و سینه زنی نیز همراه بود،  گروه های سرود خوانی از مهد های کودک رضوانشهر، سرودهایی در رابطه با زندگی حضرت رقیه(س) خواندند.

 

همچنین حجت السلام ایلداری ریاست اداره تبلبغات اسلامی رضوانشهر در رابطه با آشنایی هر چه بیشتر کودکان با زندگی حضرت رقیه (س) به سخنرانی پرداختند.

 

در پایان این مراسم با پرسش سوالاتی از کوکان در رابطه با زندگی حضرت رقیه به کوکانی که پاسخ صحیح دادند نیز هدایای نیز اهدا شد.

 

این مراسم به همت حوزه بسیج خواهران شهرستان رضوانشهر  و با همکاری مهدهای کودک  برگزار شد.

 

پاسدار آرزو محمدی ، آشنایی کودکان با مکتب اهل بیت (علیه السلام) را از جمله اهداف برگزاری همایش «سه ساله های حسینی» عنوان کرد.

 

محمدی با بیان اینکه نسل آینده کودکان باید به گونه ای باشد که باورها و ارزش های صحیح را به خوبی درک کنند افزود: هوشیار کردن نسل آینده کمک بزرگی برای مقابله جنگ نرم می کنند.
وی افزود: تبیین علل قیام عاشورا یکی از موارد مهمی است که باید از دوران کودکی به افراد منتقل شود و در این راستا بسیج جامعه زنان و هیأت رزمندگان رضوانشهر اقدام به برگزاری این همایش کردند و مورد استقبال فراوان مشتاقان و دوستداران اهل بیت علیه السلام در این شهرستان واقع شد.

 

انتهای پیام/

02

03

04

06

09

10

01

05

07

11

12

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir