امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: سیاسی, گیلان
استاد حوزه و دانشگاه:

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه فتنه از بین رفتنی نیست زیرا تا زمانی که حق هست باطل نیز وجود دارد، گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب می فرمایند که فتنه خط قرمز نظام است برخی از نمایندگان می گویند “داستان فتنه تا کِی ادامه دارد” که این خود فتنه جدید است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر حجت الاسلام سید کاظم میر حسینی اشکوری در گفت و گو با دیارباران با اشاره به اینکه  آمریکا در طول تاریخ بر علیه دین و انقلاب اسلامی ایران توطئه ها و فتنه های زیادی را رقم زد، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر تمامی این فتنه ها موفق و پیروز شد.

وی با بیان اینکه با مرور تاریخ انقلاب اسلامی به ویژه بعد از قیام ۱۵خرداد استکبار جهانی با تمام قدرت از رژیم طاغوت حمایت می کرد، اضافه کرد: و بعد فتنه نوژه، طبس، جنگ تحمیلی و حمله به هواپیمای مسافربری را پیش آورد.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه آمریکا در سال ۸۸هم در جریان فتنه از سران فتنه حمایت کرد، گفت:  تنها راه پیروزی بر دشمن ایستادگی و مقاومت است نه لبخند زدن به دشمن!

اشکوری با تاکید بر اینکه تجربه نشان داده است که دشمن، دشمن است، گفت: انها با صراحت اعلام کرده اند که بودجه های کلانی را برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده اند و به این موضوع اعتراف کرده اند.

وی با اشاره به این موضوع که دشمن تا زمانی که در ایران اسلام و ولایت فقیه مستقر است به دشمنی های خود ادامه می دهد، بیان کرد: جریانی که امروز در کشور موافق با مذاکره با آمریکا است بسیار خطرناک است و مقام معظم رهبری بر این موضوع تأکید دارند.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه تصریح کرد: امام راحل در اوایل انقلاب اسلامی زمانی فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند که ما قدرت نظامی بالایی نداشتیم و سپاه هم تازه شکل گرفته بود در ان زمان اختلافات داخلی هم با وجود بنی صدر و نهضت های ضد انقلاب وجود داشت و در برابر تمام این مشکلات ایستادگی کردیم.

وی با بیان اینکه طبق نظر نظریه پردازان آمریکایی، آمریکا از لحاظ اقتصادی و حمله نظامی در حال شکست است، گفت: بزرگترین خیانت این است که در برابر این دشمن ضعیف که در جنگ های نیابتی منطقه هم در حال شکست است بیاییم بگوییم که تنها راه نجات کشور سازش با آمریکا است.

**فتنه از بین رفتنی نیست تا زمانی که حق هست باطل نیز وجود دارد

اشکوری در پاسخ به  سؤالی با مضمون کلید زدن پروژه فراموش کردن فتنه توسط برخی نمایندگان مجلس، تصریح کرد: قرآن کریم تأکید دارد با فتنه گران مبارزه کنید تا فتنه از بین برود و فتنه هم از بین رفتنی نیست زیرا تا زمانی که حق هست باطل نیز وجود دارد.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه فتنه ۸۸در بین فتنه های مختلف بر علیه انقلاب اسلامی با هدف بر اندازی نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شد، گفت: با صراحت شعار های ضد انقلابی می دانند که “انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است” و تمام جریان های استکباری از این جریان حمایت می کردند.

وی فراموش کردن فتنه را قبول کردن سقوط نظام جمهوری اسلامی برشمرد و تصریح کرد: فراموش کردن فتنه خیانت به خون شهدا است.

نویسنده کتاب” جریان شناسی فتنه در نهج البلاغه” با ابراز تأسف برای مجلس شورای اسلامی در صدور رأی صلاحیت به افراد حامی جریان فتنه، افزود: مستنداتی وجود داشت که حامی فتنه بودند و برخی از نمایندگان مجلس این مستندات را ارایه کردند.

استاد حوزه و دانشگاه با تأکید براینکه برخی از نمایندگان مجلس دم از ولایت فقیه و رهبری می زنند و خود را ولایت مدار می دانند ولی برخلاف مقام معظم رهبری حرف می زنند، افزود: این ها با نام رهبری و حمایت از ایشان برعلیه مقام معظم رهبری موضع گرفته اند.

**برخی نمایندگان دنبال یارگیری برای حمایت از جریان فتنه اند

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس آزاد هستند که به هر کسی رأی بدهند، اضافه کرد: وقتی رهبر معظم انقلاب می فرمایند که فتنه خط قرمز نظام است برخی از نمایندگان می گویند “داسان فتنه تا کِی ادامه دار است” که این خود فتنه جدید است.

حسینی اشکوری با بیان اینکه این ها به دنبال یارگیری برای حمایت از جریان فتنه اند، بیان کرد:این افراد اگر توبه نکنند و این موضوع را روشن نکنند جامعه این افراد را نخواهد بخشید.

وی با بیان اینکه ملت نباید فریب این افراد را بخورند، گفت: کسانی که می گویند “تا کِی باید داستان فتنه ادامه دار باشد” بی سواد هستند.

استاد حوزه و دانشگاه با تأکید براینکه کسی که مختصر فهم به قرآن کریم داشته باشد متوجه می شود فتنه ای که اسباب براندازی نظام باشد هیچوقت نباید فراموش شود، اظهار کرد: نیروهای ارزشی و انقلابی گیلان هم  افراد ظاهر ساز حامی رهبر و انقلاب را خوب تشخیص دادند و نیروهای ولایتمدار را از غیر ولایت مدار جدا کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir