امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۶/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: سیاسی, گیلان
نماینده لاهیجان و سیاهکل:

نماینده لاهیجان گفت: آنهایی که می خواهند ما از فتنه عبور کنیم پشیمانی خودشان را اعلام کنند و فتنه را محکوم کنند تا داستان فتنه تمام شود.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ذبیح الله نیکفر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار در سیاهکل، با انتقاد از سخن یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود «داستان فتنه چه زمانی قرار است تمام شود؟»، اظهار داشت: جای تأسف است که کسی در رابطه با فتنه چنین سخنی بگوید.

وی افزود: اینها همان هایی هستند که در زمان امام(ره) روح ایشان را آزرده می کردند و امروز در پشت صحنه در حال نوشاندن جام زهر به مقام معظم رهبری هستند تا فتنه گران مجدد خواب فتنه انگیزی ببینند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه موضع ما همان موضع مقام معظم رهبری است، گفت: ایشان فرمودند فتنه نباید فراموش شود و خط قرمز ما فتنه است. آنهایی که می خواهند ما از فتنه عبور کنیم ندامت و پشیمانی خودشان را اعلام کنند و فتنه را محکوم کنند تا داستان فتنه تمام شود.

نیکفر با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرموده اند باید انقلابی باشیم، گفت: متأسفانه هم اکنون برخی از افراد در پست های کلیدی قرار دارند که خجالت می کشند از انقلاب و بسیج حمایت کنند.

وی افزود: بعضی ها می خواهند با فساد اقتصادی انقلاب را لکه دار کنند، اما آنهایی که فرهنگ بسیجی دارند در برابر این فاسدان ایستاده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir