امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵

برنامه‌ی تشییع پیکر مطهر فرمانده اسبق کلانتری های تالش و چمخاله که روز گذشته در ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان درگذشته بود اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر  به نقل از  ۸دی، کارگروه فرهنگی فضای مجازی مکتب الزینب (سلام الله علیها) رشت ضمن اطلاعیه ای زمان تشییع پیکر مطهر بسیجی سروان سرافراز ناجا مهدی اخوان فرمانده سابق پاسگاه چمخاله لنگرود را که روز گذشته در سیستان و بلوچستان در یک انفجار ناشی از سانحه‌ی رانندگی درگذشته بود اعلام کرد.

براساس اطلاعیه‌ی این کارگروه فرهنگی فضای مجازی مهدی اخوان متولد ۱۴ مرداد ۱۳۵۹ در محله حافظ آباد (پاسکیاب) رشت بوده و از وی فرزند پسری بنام محمد طاها ١٢ساله به یادگار مانده است.

سروان مهدی اخوان پیش از این فرمانده پاسگاه جقین شهرستان رودان استان هرمزگان، فرمانده پاسگاه تالش، فرمانده کلانتری چمخاله، رییس دوایر اطلاعات و تجسس کلانتری های ۲۲،۱۱،۱۴ در شهرستان رشت و کلانتری ۱۹ بخش کوچصفهان بوده است.
وی در انتقالات سال جاری بعد از ماه مبارک رمضان در تیر ماه به استان سیستان و بلوچستان انتقال پیدا کرد و در آخرین سمت در ریاست کلانتری ۱۲ بخش بمپور ایرانشهر سیستان و بلوچستان مشغول به خدمت شد.

مهدی اخوان روز حادثه در حالی که ملبس به لباس مقدس ناجا بوده، بعد از خروج از محل کار با خودروی در حال حرکت تصادف و فوت کرد.

لازم به ذکر است پس از بررسی های بعمل آمده توسط کارشناسان حقوقی قضایی ناجا وی با عنوان فوت در حال خدمت بکار خود پایان داده است.

بر اساس این اطلاعیه، مراسم تشییع پیکر پاک برادر بسیجی سروان سرافراز ناجا مهدی اخوان ساعت ۹:۳۰ صبح فردا چهارشنبه از مقابل کانون بسیج واقع در خیابان رسالت جنب صدا و سیمای گیلان در شهر رشت به سمت مزار تازه آباد رشت برگزار خواهد شد.

hl6nkoz0

%d9%85%d9%87%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%86%d8%a7%d8%ac%d8%a7

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir