امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه رضوانشهر خبر داد ؛

فرمانده سپاه رضوانشهر از واگذاری بیش از ۵۰ واحد مسکونی به مردم محروم رضوانشهر خبر داد.

سید اکبر قاسمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار نمود : ۵۰ واحد مسکن محرومین در شهرستان رضوانشهر در حال ساخت می باشد که تا چند وقت دیگر ۲۶ واحد آماده و به بهره برداری می رسد.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر با بیان اینکه یکی از رسالت ها و وظایف سپاه و بسیج؛ رسیدگی به محرومان است، اظهار داشت: سپاه پاسداران و بسیج سازندگی تمام توان خود را برای رفع محرومیت در اقصی نقاط کشور به کار می‌گیرد.

فرمانده سپاه رضوانشهر افزود: در  توافقنامه ای که مابین سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) آمده است؛ کمیته امداد می بایست افراد محروم و بی بضاعت در سطح شهرستان را شناسایی کرده و زمین را در اختیار سپاه قرار دهد. سپاه نیز می بایست  ساختمان را ساخته و برای افراد به اتمام برساند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای محرومین است، گفت: این افراد حق بزرگی بر گردن نظام دارند و همواره پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده و هستند.

سرهنگ قاسمی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سپاه در رضوانشهر ابراز کرد: خدمات بسیج سازندگی سپاه ناحیه رضوانشهر تا رفع محرومیت در نقاط مختلف این شهرستان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، کار جهادی را می‌توان در راستای اقتصاد مقاومتی برای توسعه و پیشرفت کشور انجام داد و ما در سپاه ناحیه رضوانشهر امیدواریم بتوانیم با انجام خدمات ویژه‌ای غبار محرومیت در سطح منطقه را از بین برده و شرایط  ایده‌الی را به وجود آوریم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir