امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه رضوانشهر گفت :

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر : هر کسی در هر جایگاه و مسئولیتی باشد در چهارچوب انقلاب اسلامی و گفتمان مقام معظم رهبری و قانون حرکت کند.

سرهنگ پاسدار سید اکبر قاسمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار نمود: خیانت سران فتنه هرگز از ذهن مردم ولایتمدار و تاریخ ملت فراموش نخواهد شد ، همه مسئولان در نظام اسلامی باید مرز خود را با فتنه و سران فتنه به صورت علنی اعلام کنند در غیر این صورت مردم ولایت مدار و نیروهای ارزشی سکوت نخواهند کرد.

فرمانده سپاه رضوانشهر ادامه داد : از کسانی که امروز از تریبون مجلس استفاده می کنند و از فتنه و فتنه گر و سران فتنه حمایت میکنند این را یادآوری میکنم که از تاریخ عبرت بگیرند و عبرت آموزی از وقایع مهم گذشته را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد : در غیر این صورت مردم اجازه نمی دهند مجلس تریبون شیفتگان فتنه گران شود و توصیه میکنم خواص به خاطر این که گمراه نشوند سوره آل عمران آیه ۱۰۱ را دوباره مطالعه کنند ، اگر مردم عادی گمراه شوند جای تعجب نیست خواص اگر گمراه شوند مقصر اصلی خود آنان هستند و این را همه خواص بدانند خصوصا کسانی که از فتنه و سران فتنه حمایت میکنند مجازات خواص به علت خط قرمز رهبری و نظام اسلامی در مقایسه با افراد عادی بسیار دردناک خواهد بود.

فرمانده سپاه رضوانشهر گفت: کسانی که امروز از دشمنان داخلی و خارجی حمایت میکنند این را بدانند که آینده تاریک و روز های سیاهی پیش روی آنها است لذا تا فرصت از دست نرفته ، تا دشمن بر همه شئون دینی و علمی شما دست نیافته فکری کنید بیدار شوید و مقام تهذیب و تزکیه نفس و اصلاح خود برآیید اگر جهاد اکبر خود را تقویت نکنید مطمعن باشید روزی فنا خواهید شد و سیلی محکمی از مردم  با بصیرت و ولایت مدار خواهید خورد.

وی در پایان گفت : این را همه فتنه گران بدانند که هر کسی که از خط قرمز رهبری عبور کند با تمام توان در مقابله با آنان خواهیم ایستاد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir