امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۵

بیش از ۱۰۰ نفر از زائرین رضوانشهری در غالب کاروان و به صورتی انفرادی اربعین در کربلا حضور خواهند یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، صبح امروز کاروان پیاده روی اربعین از رضوانشهر عازم کربلای معلی شد. این کاروان ابتدا عازم نجف می باشد و از آنجا  زائرین پیاده عازم کربلا خواهند بود.

مسئول کاروان پیاده روی اربعین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر افزود : بیش از ۱۰۰ نفر از زائرین رضوانشهری در قالب کاروان و به صورتی انفرادی اربعین در کربلا حضور خواهند یافت.

یدالله اسلام خواه افزود : اربعین سفری برای اتحاد بیشتر و تمرین مهربانی با همه انسان هاست فارغ از هرگونه رنگ و نژاد و زبان و جغرافیا و در واقع ترویج و تحکیم فرهنگ ناب شیعی در جهان امروزیست  بهترین عمل در سفر اربعین جدا شدن از تعلقات ملی و قومی و جغرافیاییست و عدم اثبات برتر بودن ملیت او در این سفر و تمرین مهربانی و محبت بدون منت به سایر مومنین است.

وی در پایان افزود : همه ی زائران باید در این سفر بکوشند تا از مسیر اربعین به تمامی اهداف معنوی و معرفتی خود فائق آیند و به تمامی اهداف معنوی خود برسند چون هدف در سفر پیاده اربعین دیدن و بوسیدن ضریح اباعبدلله نیست بلکه رزق معنوی مارا در میان راه تقسیم کرده اند. لذا از این نکته غافل نشویم و لذت مسیر را به زرق و برق کنار جاده ها ارزان نفروشیم.

انتهای پیام/

01

02 03 04

 

 

05

06

07

08

09

11

12

13

14

15

16

17

18

19

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir