امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

همایش بزرگ حماسه‌سازان ولایت‌مدار با سخنرانی لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس و حضور فرزندان شهدا در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش رضوان خبر به نقل از فارس ،  همایش بزرگ حماسه‌سازان ولایت‌مدار ساعت ۱۷ عصر امروز با سخنرانی لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در هتل گلستان جاده رشت‌ـ‌فومن برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری همایش مذکور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فومن اظهار کرد: این همایش تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای اسلام و انقلاب اسلامی است و فرزندان شهدا درددل و خاطرات و بیانیه خود را مطرح می‌کنند.

حامد عبداللهی شهدا را یادآور از خودگذشتگی و رشادت دانست و تصریح کرد: نباید از یاد شهدا غافل شویم و باید ادامه‌دهنده راه آنها باشیم.

وی با اشاره به اینکه هر فرد در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کند باید بتواند یک جهادگر باشد، گفت: بانی اصلی برگزاری همایش مذکور تمام فرزندان شهدای گیلان هستند.

مسئول برگزاری همایش حماسه‌سازان ولایت‌مدار با اشاره به همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در دعوت از فرزندان شهدا برای حضور در این همایش، خاطرنشان کرد: ۲ هزار نفر از فرزندان شهدای گیلان در این مراسم حضور می‌یابند.

وی افزود: فرزندان شهدا وام‌دار کسی نیستند و آرزوی آنها تحقق اهداف پدران شریفشان است تا قلب نازنین امام عصر(عج) و نایب بر حقش حضرت امام خامنه‌ای را خشنود کنند.

عبداللهی از ایجاد تشکل رسمی فرزندان شهدای گیلان خبر داد و یادآور شد: در همایش مذکور از فرزندان شاهد علاقه‌مند به عضویت در این تشکل عضو‌گیری می‌شود تا بتوانند ارتباط نزدیک‌تری برای برطرف شدن مشکلات خود و اهداف جمعی با یکدیگر داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir