امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۸/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر :

امام جمعه پره سر گفت: در داخل کشور برخی از روزنامه های اصلاح طلب تبدیل به ستاد فارسی زبان هیلاری کلینتون شده بودند و هر روز عکس مادر داعش را در صفحه اولشان چاپ می کردند و خانم کلینتون کسی است که در ایام فتنه ۸۸ از اصلاح طلبان و فتنه گران حمایت کرده بود و شاید روزنامه های زنجیره ای با این خبر خوش می کوشیدند آن محبت های مادرانه را جبران کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود : افتضاح سیاسی که در آمریکا در ایام تبلیغات انتخاباتی دو کاندید پست ریاست جمهوری اتفاق افتاد زمینه فروپاشی آمریکا بعد از فروپاشی اخلاقی آن کشور را فراهم آورده است.
امام جمعه پره سر ادامه داد : دو کاندید پرده‌ها را کنار زدند و چهره واقعی آمریکا و جامعه آمریکایی علیرغم تبلیغات دروغین گذشته رو شد.
وی با توجه به اظهارات دو کاندید در زمان تبلیغات انتخاباتی مبنی بر وجود فساد سیاسی ، اخلاقی و اجتماعی در حکومت آمریکا ، گفت: امام صادق علیه السلام فرمودند ،تکبر و استکبار جز ذلت و خواری و پستی و اضمحلال عاقبتی دارد.
خطیب جمعه پره سر در ادامه گفت:بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، بلافاصله رقیب او هیلاری کلینتون این پیروزی را به او تبریک گفت و از هوادارانش خواست تا نتیجه انتخابات را بپذیرند ولی در انتخابات ۸۸ کشور رقیب بازنده انتخابات ریاست جمهوری با ایجاد فتنه و آتش زدن مسجد و پرچم سید الشهدا و بر هم زدن نظم و آرامش جامعه و مقابله با اسلامیت و جمهوریت نظام چندین ماه کشور را درگیر و دشمنان را علیه ما تحریک کردند.
مهدی نژاد در پایان گفت : در داخل کشور برخی از روزنامه های اصلاح طلب تبدیل به ستاد فارسی زبان هیلاری کلینتون شده بودند و هر روز عکس مادر داعش را در صفحه اولشان چاپ می کردند و خانم کلینتون کسی است که در ایام فتنه ۸۸ از اصلاح طلبان و فتنه گران حمایت کرده بود و شاید روزنامه های زنجیره ای با این خبر خوش می کوشیدند آن محبت های مادرانه را جبران کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir