امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۸/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر ؛

کسانی که دلخوش به آمریکا و ارتباط با آنان هستند بدانند مشکلات کشور ما به دست غربی ها حل نمی شود بلکه به دست خودمان با اتکا به روحیه انقلابی و استکبار ستیزی و پشتکار حل می شود و مسئولانی که خود را به خواب زده اند و خواب خوش میبینند از خواب غفلت بیدار شده و جهت حل مشکلات مردم بکوشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد رستگار در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : مطالعه، غذای روح و درمان بیماری های فکری است ،کتاب معلمی ساده و صمیمی و همیشه در دسترس است که بی ادعا و بدون تکلف و منّت، آنچه دارد در اختیار ما می گذارد. مطالعه، با نیّت خالص، عبادتی بزرگ است.

امام جمعه موقت رضوانشهر افزود : لحظه ای نشستن در کتابخانه، حضور در محضر اندیشمندان قرون و فرزانگان زمان است. کتابخانه، معبد اهل علم و محراب پاک دانشجویی و علم آموزی است. هرکه از کتاب و مطالعه بیگانه است، غریب و بی مونس است.

وی ادامه داد : امروزه آمریکا با دخالت های بی مورد در منطقه خواستار بر هم زدن امنیت و آسایش در کشور ها را دارد ولی هر چه بیشتر دست و پا میزند بیشتر در باتلاقی که خود درست نموده است فرو می رود.

رستگار در ادامه افزود : آمریکا با نزدیک شدن به ایران و دیپلماسی لبخند خواستار سازش و سکوت در مورد حزب الله لبنان و عراق و سوریه و سایر کشورهایی که منافعی در آن دارد و هنوز روحیه انقلابی و استکبار ستیزی در آن زنده می باشد است.

امام جمعه موقت رضوانشهر افزود : آمریکا و دولتمردان آن دروغگو و بد عهد هستند ، اگر دستی به طرف ایران دراز میکنند مطمعنا دست دوستی نیست بلکه دست طمع و فریبکاری است و خنجر از پشت وارد میکند.

وی گفت : در انتخابات آمریکا دو نامزد که هر دو از مشکلات فساد اخلاقی و مالی و امنیتی بساری برخوردار بودند شرکت کردند و با تمام تلاش جهت افشای حقایق در مورد چهره واقعی آمریکا پرداختند و در آخر هم کسیبالاترین رای را آورد که بیشترین مشکلات را داشت.

وی ادامه داد : کسانی که دلخوش به آمریکا و ارتباط با آنان هستند بدانند مشکلات کشور ما به دست غربی ها حل نمی شود بلکه به دست خودمان با اتکا به روحیه انقلابی و استکبار ستیزی و پشتکار حل شود  و مسئولانی که خود را به خواب زده اند و خواب خوش میبینند از خواب غفلت بیدار شده و جهت حل مشکلات مردم بکوشند.

رستگار در پایان افزود : اگر امروز هم حضرت امام خمینی (ره) در قید حیاط باشد باز با روحیه ای استکبار ستیز شعار هایی که در اوایل انقلاب سر میدادند را مجددا بازگو میکنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir