امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۲۶/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: تیتر, گیلان

نکته ای که خیلی قابل توجه می باشد این است که شرکت تعاونی مسکن ثارالله تالش طبق قوانین تجارت ایران و قوانین بخش تعاون دیگر اجازه فعالیت ندارد.

به گزارش خبرنگار رضوان خبر ، شرکت تعاونی ثارالله تالش که در سال ۸۸ تاسیس گردید و موسسین آن چند تن از نیرو های بازنشسته سپاه بودند با وعده های شیرین و رویایی هئیت مدیره در قالب ساخت یک شهرک ایده ال و در شان خانواده های سپاه و بسیجیان و خانواده های معظم شهدا ، شروع به عضوگیری نمود.

این شهرک که در کنار ساختمانهای مسکن مهر و پشت دانشگاه آزاد اسلامی تالش واقع شده ، طبق وعده های هیات مدیره و اخذ بهای آن از اعضای شرکت ، از یک راه مجزا برای ورودی شهرک برخوردار بود که تا به امروز و بعد از گذشت شش سال از تاسیس این شرکت خبری نه از راه ورودی جدا است و نه زیرسازی برای آسفالت این مجموعه و نه حتی فضای سبز و غیره .

نکته قابل تامل اینجاست که هر سال به قیمت تمام شده این واحد ها اضافه می شود و حتی واحدهایی که در سال ۹۱ به اتمام رسیده اند باید مبلغی برای ارزش افزوده پرداخت کنند که ظاهرا در این قضیه مسکن و شهرسازی چرتکه بزرگی دست گرفته و این هزینه ها جوابگوی مخارج آقای پیمانکار نمی باشند.

نکته ای که خیلی قابل توجه اعضا می باشد این است که شرکت تعاونی مسکن ثارالله تالش طبق قوانین تجارت ایران و قوانین بخش تعاون دیگر اجازه فعالیت ندارد.

این نکته که چرا هیات مدیره محترم در وقت مقرر فراخوان اعلام نکرده و دوباره انتخابات برگزار ننموده جای بسی تامل دارد.

با مراجعه به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و پرس و جو در رابطه با اعتبار این شرکت ، پاسخی که از طرف رئیس اداره دریافت کردیم شایان این قضیه بود که اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی طی جلسات متعددی که با هیات مدیره در شهرستان و استان داشته ، با امضاء صورتجلساتی هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن ثارالله تالش متعهد به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده جهت انحلال شرکت وبرگزاری مجمع عمومی عادی جهت انتخاب اعضاء هیات تصفیه و ارسال صورتهای مالی سنوات گذشته و همچنین جدول قیمت تمام شده  و تحویل آن به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شده اند ولی با گذشت دو ماه و تعهد چندباره هیات مدیره به انجام این کار ، هر بار خلف وعده کرده اند و از زمان مقرر هنوز هیچ اقدامی از طرف هیات مدیره انجام نگرفته تا جایی که  حساب های بانکی این شرکت توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسدود گردیده است.

در این مقوله نکته حائز اهمیتی که به چشم می خورد این است که هیات مدیره ای که خود افراد آن از مردان قانون هستند در این امر کم کاری نموده و بی قانونی را سر لوحه کار خود قرار داده اند و در هیچ شرایطی حتی با فشارهایی که از طرف فرماندار و رئیس دادگستری و فرمانده محترم سپاه به آنان وارد شده حاضر به اجرای قانون نمی شوند و مرتب در حال نقض قانون هستند و حاضر به شفاف سازی در امور مباحث مالی خود نیستند تا جایی که نه تنها به اخطارهای اداره تعاون ، کارو رفاه اجتماعی اعتنایی ندارند بلکه به قولها وامضاهای خود که پای صورتجلسات زده اند پایبند نبوده و همچنان بر ادامه تخلفات خود مصر هستند و با وجود مسدود شدن حسابهای بانکی در تب و تاب افتتاح حساب در بانکهای دیگر هستند.

وحال اینکه چه کسی می خواهد این کشتی به گل نشسته را از آب دربیاورد و حق افراد مظلوم و کم درآمد جامعه را بگیرد خدا داند و بس .

انتهای پیام/

02

03

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir