امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۲۳/ ۰۸/ ۱۳۹۵
رئیس کتابخانه های عمومی رضوانشهر؛

رئیس کتابخانه های عمومی رضوانشهر گفت : در افتتاح نمایشگاه کتاب رضوانشهر از دو کتاب سه داستان و وقتی دیگر نباشم رونمایی می شود.

ملیحه پورخدایار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار نمود : به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار نمایشگاه کتاب و صنایع دستی در رضوانشهر برگزار میشود .

رئیس کتابخانه های عمومی رضوانشهر افزود: در این نمایشگاه که فردا مورخ ۹۵/۸/۲۵ سه شنبه ساعت ۹ صبح در کتابخانه عمومی شهرستان رضوانشهر با حضور مسئولین افتتاح می شود از دو اثر سه داستان مجید لطفی و وقتی دیگر نباشم نازلی پوربابک رونمایی خواهد شد.

وی در ادامه گفت : در اولین روز از هفته کتاب و کتابخوانی عضویت برای عموم مردم و دانش آموزان رضوانشهر رایگان می باشد و با دریافت اطلاعات اولیه فرد به عضویت در کتابخانه در خواهد آمد.

پورخدایار اضافه نمود : در این هفته جلسات کتاب خوانی و کتابداری برای دانش آموزان در سطح مدارس و مهد کودک های رضوانشهر انجام خواهد شد.

این مسئول ادامه داد : در هفته کتاب و کتابخوانی نشستی تحت عنوان حافظان محیط زیست در رضوانشهر برگزار خواهد شد که از مسئولین شهرستان دعوت بعمل خواهد آمد.

پورخدایار از دیگر برنامه های آتی هفته  کتاب و کتابخوانی به گلباران مزار شهدا ، دیدار با فرماندار شهرستان ، دیدار با ائمه جمعه شهرستان نشست کتابخوان مدرسه ای در سطح مدارس , چاپ و نصب بنر در سطح شهرستان اعلام نمود و از مسئولین خواست تا با همت و تخصیص اعتبار سالن اجتماعات کتابخانه رضوانشهر را احداث نمایند.

پور خدایار در همین راستا افزود: کتابخانه رضوانشهر تنها کتابخانه در سطح استان گیلان می باشد که فاقد سالن اجتماعات برای برگزاری مراسمات می باشد و در صورت اجرای مراسمات از سالن مطالع استفاده می نماید.

وی در پایان از خیرین شهرستان رضوانشهر خواست با حضور خود زمینه ساز مطالعه بیشتر و ارتقای سطح دانش در شهرستان رضوانشهر شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir