امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر ؛

امام جمعه موقت رضوانشهر گفت: پیاده روی اربعین کار صدها رسانه را انجام می دهد و این حرکت شخصیت والا مقام امام حسین و اهدافش را به دنیا می شناساند و توطئه های دشمن را خنثی می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بخشش در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : بزرگترین رویداد تاریخی روز دنیا پیاده روی اربعین حسینی است.

امام جمعه موقت رضوانشهر ادامه داد : پیاده روی اربعین جزء شعاعر الهی است و هر کس اربعین را تکریم کند شعاعرالله را ارج نهاده است.

بخشش گفت : پیاده روی اربعین کار صدها رسانه را انجام می دهد و این حرکت شخصیت والای مقام امام حسین و اهدافش را به دنیا می شناساند و توطئه های دشمن را خنثی می کند.

وی ادامه داد : جایگاه نماز جمعه جایگاه نظام اسلامی است و باید منویات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب  از تریبون نماز جمعه به مردم ارائه شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رضوانشهر بیان داشت : عده ای در کشور و در جهت مصالح کشور و اجراء فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت نمی کنند و جایگاه نماز جمعه باید به جایی برسد که اگر مسئولی در هر پست و مقامی خیانت کرد بداند که از طریق نماز جمعه در سراسر کشور رسوا خواهد شد.

بخشش افزود : برخی ها در کشور انتظاراتی را از دشمن دارند که نمی توان از صمیمی ترین دوست خود داشت نیاز به یادآوری است که بگوییم همین هایی که آقایان از ارتباط و سازش با آنها دم میزنند طی چند روز گذشته علارغم حسن نیت طرف ایرانی در تعهد به اجرای برجام تحریم های جدیدی را به مدت ۱۰ سال  در کنگره آمریکا تمدید نموده و خریداری هواپیما برای ایران را منع کرده اند.

وی ادامه داد : مسئولان کشور باید روحیه انقلابی و جهادی خود را حفظ کنند و شعار اقدام و عمل در عرصه اقتصادی را با جدیت پیگیری کنند .

بخشش در بخش دیگری از سخنان خود افزود : بسیج محصول تیز بینانه حضرت امام خمینی (ره) بوده است که تداوم دهنده راه انقلاب است.

امام جمعه موقت رضوانشهر ادامه داد : بسیجیان باید به خود ببالند که هم حضرت امام خمینی و هم رهبر معظم انقلاب خود را بسیجی دانسته و از بسیج و بسیجیان رضایت کامل دارند.

وی گفت : بسیجی بر خلاف برخی انقلابی نماها بر مبنای اصول انقلاب حرکت میکنند و با بصیرت پشتوانه انقلاب اسلامی هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir