امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۸/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر ؛

امام جمعه پره سر گفت : هر دو حزب در آمریکا به دنبال حفظ منافع ملی کشورشان بوده و در تخریب و تضعیف نظام اسلامی اتفاق نظر دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود : با توجه به اجماع نمایندگان دموکرات و جمهوری خواه آمریکا در تمدید تحریم های ۱۰ ساله علیه ایران و رای منفی طرح ممنوعیت فروش هواپیما به ایران توسط نمایندگان آمریکا گفت :آیا وقت آن نرسیده دولت محترم اقدامات مقابله به مثل را در باره آمریکایی ها انجام دهد ؟ آیا وقت آن نشده دو جمله علیه آنها از زبان دولت شنیده شود.
امام جمعه رضوانشهر ادامه داد : یعنی دولت محترم متوجه بد عهدی آنها نشده است ؟ آیا نباید از سرنوشت کسانی که به خاطر اعتماد به آمریکایی ها حیثیت و کشور خود را از دست دادند عبرت بگیریم؟

وی ادامه داد : آقای دکتر ظریف چه جوابی دارد به مردم بدهد؟ ۳/۵ سال از عمر دولت در مذاکرات هسته‌ای سپری شد با توجه به این‌که بدعهدی و بدذاتی و خباثت و رذالت آمریکایی ها بر کشی پوشیده نبود‌.

امام جمعه بخش پره سر با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که فرموده بودند : ما هیچ قضاوتی در باره انتخابات نداریم زیرا آمریکا همان آمریکا است و در ۳۷ سال گذشته هر یک از دو حزب که بر سر کار بودند هیچ خیری که نرساندند دائماً نیز شر آنها متوجه ملت ایران بوده است .
امام جمعه رضوانشهر اظافه نمود : هر دو حزب در آمریکا به دنبال حفظ منافع ملی کشورشان بوده و در تخریب و تضعیف نظام اسلامی اتفاق نظر دارند.
وی در پایان گفت : ترامپ و کلینتون یک تیغ دولبه هستند و در قلع و قمع کشورهای غیر همسو با آمریکا لحظه ای تردید ندارند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir