امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۲۸/ ۰۸/ ۱۳۹۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر اظهار نمود: بسیجی انقلابی بوده و انقلابی خواهد ماند چرا که رمز موفقیت بسیج در هر زمینه ای انقلابی و جهادی بودن آن است و به کوری چشم بدخواهان نظام، انقلابی عمل خواهد نمود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بخشش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، ضمن عرض تسلیت بمناسبت اربعین سید و سالار شهیدان و گرامیداشت هفته بسیج اظهار نمود: هفته بسیج یادآور خاطرات بسیار شیرین در اذهان عمومی مردم انقلابی ماست خاطراتی که رابطه مستقیم با عزت و عظمت و موفقیتهای یک ملت در تمام عرصه هاست.
وی با اشاره به مسئولیتهای سنگین این نهاد مقدس در نظام اسلامی اظهار نمود: بسیج در همه عرصه‌های نظامی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی یک نیروی آماده و ایثارگر و فداکار است.
حجه الاسلام بخشش روحیه بسیجیان امروز جامعه را همان روحیه دفاع مقدس در وجود تک تک آنان دانست و تصریح کرد: امروزه بسیجیان آماده هستند که در تمامی عرصه ها به زیبایی نقش خود را ایفاء کنند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر با اشاره به مساله مهم اقتصاد مقاومتی خاطرنشان نمود: امروزه در عرصه اقتصاد مقاومتی بسیج یک ظرفیت بسیار عظیم می باشد و جای سوال و تعجب دارد که چرا مسئولین و مدیران دولتی از این ظرفیت بزرگ استفاده نمی کنند؟!
حجه الاسلام بخشش علت اصلی مخالفت دشمنان انقلاب اسلامی نسبت به بسیجیان را سد راه بودن آنان در اجرای نقشه های شوم و شیطانی آنان دانست و تاکید کرد:
بسیج و بسیجی از زمان تاسیس آن به فرمان امام راحل ( ره) همواره مظلوم بوده و اینکه سنگین ترین و سخت ترین ماموریتها را در هر شرایطی در تمامی عرصه‌ها به بهترین شکل انجام داده است و گره گشای مشکلات کشور و مردم انقلابی بوده اما با این وجود همواره مورد انواع هجمه ها بوده است.
وی به مقوله انقلابی بودن بسیج اشاره نمود و گفت: بسیجی انقلابی بوده و انقلابی خواهد ماند چرا که رمز موفقیت بسیج در هر زمینه ای انقلابی و جهادی بودن آن است و به کوری چشم بدخواهان نظام، انقلابی عمل خواهد نمود.
حجه الاسلام بخشش بسیج و بسیجی را تابع محض منویات رهبر معظم انقلاب دانست و تاکید نمود: وظیفه اصلی امروز بسیج پیاده نمودن اقتصاد مقاومتی، عمل انقلابی، بصیرت و تبیین و حضور قوی در همه میدانهاست.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر در خاتمه خطاب به مسئولان خاطرنشان نمود: مسوولان باید قدردان بسیج و بسیجی باشند و دغدغه بسیجیان را دغدغه خود بدانند و از این ظرفیت بی نظیر استفاده کنند ظرفیتی که امروزه در کشورهای منطقه برای مردم خود افتخار می آفریند و نفس داعشی های پلید را به شماره انداخته است.

انتهای پیام /

خبرنگار : محسن قنبری

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir