امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

شنیدیم یه سالن ورزشی بزرگ و چند منظوره که میگن از یادگاران بزرگان انقلابه محل جولان احزاب سیاسی شده تا تقویت بنیه بدهند!

 بسته شنیده های احرار گیل منتشر شد:

… داشتیم چرخ دوری میزدیم تا نم نمک«پوشه» اخبار و حوادث انتخاباتی بسته داغ شنیده های (سه شنبه های) احرارگیل را رسماً وارد فاز انتخابات(مجلس و خبرگان) کنیم که دیدیم از برخی حنجره های وامدار با انجام برخی مصاحبه های فرمایشی فریاد ما «هم» اجازه نمی دهیم!! بلند است و حواس مان را پرت کرد.به همین خاطر چراغ سبز دوربین ها را رد کردیم این هفته آمدیم دوربین های «اجازه می دهیم و اجازه نمی دهیم» چهار راه انقلاب را چک کردیم

وا اسفا! چه می بینی ؟!؛حنجره هایی که تا دیروز دعاگو بودند در اقدامی  هماهنگ امروز قصد دارند مراسم دعای فرزندان انقلاب را با شرخری مانع شوند .

مثل «شرخرها» دارند دور مچ شون دسمال چرخانی می کنن و قدم قدم پا پیش میذارند و حریف می طلبد!!/  هه هه فک کردید بچه ها بیدند؟!!

بشنوید بسته شنیده های این هفته احرارگیل را:

مخمصه شهید گیلانی درسن ۵ سالگی!

images (1)

می گفت: هنگام تهیه مستند یکی از شهدای گرانقدر تو گیلان ؛ پدر و مادر شهید نقل می کرد که نام فرزند شهیدشان اول «جبار» گذاشتیم . چون  «جبار» از اسماء خداوند بود این نام  رو براش انتخاب کرده بودیم.

در پنچ و شش سالگی شهید “انقلاب اسلامی ایران ” به پیروزی رسید او که شنیده بود شاه «جبار» است  امان مان را برید و مدتها با گریه و… مجبورمون کرد که اسمش را عوض کنیم و وقتی کارمند ثبت احوال پرسید چه اسمی را دوست داری؟؛ گفت: مسلم!

/ روح شهید «مسلم شربتی» شاد و یاد و خاطره اش گرامی.

متیگ سیاسی در سالن های ورزشی؟!

ورزش

پس از اجرای موفق طرحهای گوناگون نمایشی همایشی و گرمایشی  سرمایشی احزاب همسو در دوایر دولتی و نیمه دولتی که نوش جانشان باشد!

شنیدیم یه سالن ورزشی بزرگ و چند منظوره  که میگن از یادگاران بزرگان انقلابه محل جولان احزاب سیاسی شده تا تقویت بنیه بدهند!

میگن با یه قرارداد تقریباً  به ظاهر(نوشتاری ماهیانه ۲۰میلیون تومان )داده اند به یکی از رفقای خود تا (هم بنیه جسمی و روحی شونو تقویت کنن و هم تنور انتخابات خود شونو  با برگزاری انتخابات های کوچکتر! از الان گرم نگه دارد!!)

چیه؟!

خیالیه؟!

مگه بده؟

وقتی تو سالن ورزشی مسابقه و لیک و… برگزار نشه یا کمتر برگزار میشه یا ما خودمون نمیخوایم اونجاها برگزاربشه و… بده که برای به صحنه آوردن رفقای “احزاب ممنوعه” حول محور انتخابات  و تقویت بنیه ساختارهای حزبی فعالیت بکنند و پول اجاره  اون بنده خدا هم دربیاد…؟

بله؛تجمع در اماکن دولتی و نیمه دولتی قانونی و شرعی نیست؟

کی گفته اینو؟!

خب اینا دارن تقویت بنیه می کنند دیگه!

تقویت بنیه  مختص ورزشکارانه مگه؟

یعنی رفقای هم حزبی ما تقویت بنیه نمیخوان؟

بابا اون قصه قانونی و شرعی واسه دیگرانه  و این کارهای تمام قانونی واسه ماس!

جان ؟

هزینه هاش؟

هزینه هایش هم واسه ماس ! خودمون پرداخت میکنیم

مگه مال آستانه و آستارا و …. گذاشتیم دوستان پرداخت بکنن؟

خودمون فاکتورها را غنی سازی کردیم. ما «اجازه نمی دهیم» دوستان دستشان به سمت جیب شان بره!!

انقطاع ضلع «سوم» مثلث طلایی یک حزب در گیلان!

images

گفته بودیم که رقص پای سران حزب پمپاژ کننده پول در گیلان خیلی دوام نمیاره ، یادتونه؟

گفته بودیم که حاج آقای ما بوی فتنه به مشامش برسه حساس میشه و تمام قد می ایسته؛ یادتون؟! دیدی مستانه وایستاد و از آرمانها دفاع کرد؟

یادته زنگ زدی و با ناراحتی گفتی آنهایی که خود را نمایندگان حاج آقای بزرگ جا زدند تو استانداری و… دارن  رحم برحاج آقا نمیکنن و چیز دیگری نوشخار می کنن ؛ گفتم: صبوری کن!؟

یادته گفتی اصحاب فتنه تو گیلان بعد دیدارشون با حاج آقا  دارند رقص پا می کنن و مثلث طلایی تشکیل دادند ؛ گفتم : دندان به جگر بذار؟! حاج آقا هرگز مثلث طلایی اونها نمیشه بلکه «ذخیره طلایی» انقلابه؟!

(امی حاج آقا ایشون کوتومه خراباکو!! بدار یه مینه جلوتر بشیم!؛ یادته؟)

چه خوش خیال بودند آنهایی که با چندین و چند واسطه فیض!! خود را به پشت دربهای حاج آقا رسانده بودند و با  یه عکس یادگاری گرفتن گمان کردند منبعد همه ی حوادث استان در دست شان است و با پمپاژ پول می توانند «فتوا ها» غنی سازی کنند و بشن حاکم گیلانستان و حکمرانی کنند!

میگن خیلی تلاش کردند تا حاج آقای ما را پشت پرده نگه دارند و خود در این ماجرای اجتماع عظیم«ما اجازه نمی هیم» آنگونه می خواهند مانع حرکت بصیرتی انقلابیون گیلان بشن. ولی …!!

جان؟

بیشتر بگم؟

باشه؛

می گفت تو یه جمعی نشسته بودیم که مدیری زگ زد به آقا بزرگ ما و گله کرد که آقایان بالا بالا ها مراتهدید کردند که چرا به اصحاب« اجازه نمی دهیم ها»؛ اجازه  تجمع دادی؟! (اشاره به مصاحبه شبه تبلیغاتی مدیر ارشدی که گفته بود: … متاسفانه نهادی که باید به … و … شهرستانها و روستاها بپردازد با اندیشه ضد دولت فعالیتهای سیاسی انجام میدهد…

….گرفتی؟

جان؟

حاج آقا چه گفته ؟

می گفت : حاج آقا به یه عزیزو معتمدی اعتماد کرده و گفته: فقط به … فحش و بد و بیراه نگید. برید هرچه فریاد دارید بزنید…می گفت حاج آقا گفته: آنها مگر از دریای خون ما بگذرند بیایند از مراکز نظامی ما بازدید کنند و یا مهندسین و فرزندان ما را بازجویی کنند. این فریاد که بد نیست آقا!…

جان؟

بازم زنگ زده بود؟

از تهران ؟

فتوای جدید داشت؟

گفته استان من نباید…!!

واقعاً؟

…. چه کم اشتها!!

این چند نفر آن روز کجا بودند؟!

images (2)

سکوت همه جا را فرا گرفته بود شاید بدتر از مذاکره کنندگان ۵+۱ ؛ در گیلان سر برگزاری اجتماع «ما اجازه نمی دهیم» لابی می شد…برخی از اصحاب سکوت و نان به نرخ روز خور خودشان را تا نزدیک خاکریز خودی ها هم رسانده بودند

از دو روز قبل یکی از دوربین ها رو بردیم تو حاشیه «آستانه خواهر امام رشت» (که محل نزول ملائک بود ) گذاشتم تا رصد کنیم احوال این ملائک را…

راستی یه سوال ،اینهایی که می گفتند ما نماینده حاج آقا در … و… هستیم خود را اصولگرای دو آتشه قلمداد می کردند و دیگران را اصلاح طلب بدخیم ؛ با اینکه حضرت حاج آقای ما با تجمع نیروهای وفادار به آرمانهای امام و ولایت و شهدا موافق بود و تاکید هم داشت که باید برگزار بشه

اینگونه از اصولگران بدخیم کجا تشریف دادشتند؟!! چرا این آقایان سر و کله شان پیدا نشد؟  چرا این روزها زرد و خاکستری میزنند؟!

جان؟

زرد و خاکستری؛ نه؟

به بنفش میزنن؟!

چرا به بنفش؟

میدان مبارزه عوض شده؟ موقعیت شان به خطر می افتد؟

از مواضع و تاکیدات حاج آقا بی اطلاع بودند؟ ایناکه می گفتند نسیم حاج آقا هم هر لحظه به ما می رسد چه برسه به اخبار و مواضع اش .

اینا گوش ها را پرکرده بودندکه راه ورود به بیت حاج آقا از خواستگاه ما می گذرد! مگه میشه این گونه افراد بی اطلاع از…

حالا اینا به کنار، از یکی از سایت های خواهرزادگی که جدیداًخوش نشین شده هم اثری نبود! او که معمولاً  گردی یقه پیراهنش را تا ته می بست و ژوگول شده در محافل بسیجی ها و هیئتی ها و حزب اللهی ها سرو کله اش  پیدا میشد نمی دانیم چرا دراین صحنه حساس و مهم نظام و در حمایت از «نئو سرداران» مبارز دست به دعا نشد؟!

نکنه خدای ناکرده دوباره سر و کله آقای معاون و قضیه «تقوا» داره خودی نشان میده؟ ها؟!

یا شاید «فتوای» اخیر مرشد اعظم کارساز افتاده؟!

از حوادث آن “چند روز این چند نفر” ،از دوربین قرمز شنیده هایی داریم که بعد ماه مبارک رمضان انجام وظیفه خواهیم کرد، بذار بریم جلوتر…….

سامانه «ما اجازه نمی دهیم»  قفل شد؟!!

۲۷۱۰۱۱۶-۲۴۰x180-cropped

می گفت چشم به راه یه چنین مراسمی بودیم تا با انبوه سازی پیامک ها ما هم به نانی هرچند بخور و نمیر ، برسیم! و پیش زن و خانواده مون کم نیاریم

همه هم تقاضاشون ارسال پیامک برای صبح روز «تجمع» بود . صبح که شد نشستیم پشت سیستم که یا علی از تومدد!

دیدیم همه پیامک ها به دم خانه های مخاطبان میره الا  پیامک «تجمع ما اجازه نمی دهیم» و تنها این است که قفل شد …

خیلی دنبال کلید ساز چرخیدیم ، حسن و حسین اش فرقی نمی کرد می خواستیم با رها سازی این پیامک ها گره از کار مردم انقلابی وا کنیم  (برای ما چه فرق می کرد آخه کی بیاد این قفل رو بازکنه !)  ولی چه سود هیچ کلیدی کارساز نشد حتی کلید …….. !!

 

 فوائد مخلوطی آمپول  «ب کمپلکس و «ب۱۲» !!

۲۵۰px-Vitamin_B12

این یکی دوربین را هر وقت چک می کنیم می بینیم یه خبر توپ و گرانبها داره! مثل بعضی تورهای ماهی گیری هرگز ما را دست خالی برنگردانده!

می گفت: اخیراً یکی از حضرات «تازه لباس!» یه حکم عضویت در هیات عالی ترین مرتبه  رو  میگیره از رییس یه دانشگاه که سرو کله اش با قرص و آمپول و سرم و ایناست

گفتم: دانشگاه آمپول و سرم و… چه ربطی به عضویت این «تازه لباس!» در بالاترین سطح اش داره آخه؟

گفت: نه اینکه این آقا یه کمی از لحاط ساخت و ساز و پول و مال و…. کم اشتها و بی بنیه هست رفته اونجا تا با تزریق مکملی

آمپول ویتامینی ب کمپلکس و ب۱۲ یه کمی جان بگیره بعد بیاد سر محل ماموریت اش!

گفتم: این آقا همونی نیست که همسرش در بخش بازرسی این دانشگاه انجام وظیفه میکنه و نام رییس دانشگاه اش هم یه جورایی آدمو به یاد کشاورزی میندازه؟!

گفت: درسته

گفتم : این دانشگاه همونی نیست که داره چندین و چند سازه بزرگ  در شهرستانها با اعتباری بیش از چندصد میلیارد اجرایی میکنه؟

گفت: درسته

گفتم: این همونی نیست که ارتباط اش با مرکز… بیست بیسته؟!!

گفت: درسته

گفتم ای آخری بگی درسته! یکی هم بگو درست نیست!!

بگو درست نیست یه «تازه لباس!» به  اینگونه مصیبت ها گرفتار بیاد

بگو درست نیست یه «تازه لباس!» با این خاندان بزرگ ارتباط تنگاتنگ داشته باشه ولی تو ساخت و ساز میلیاردی هم ……..

بگو درست نیست آدم زندگی درویشی را فدای …..بکنه

بگو نزد این گشنه شکم ها بد آموزی داره

بگو…

گفت: ای عزیز! برو ببین این آقا درشهرهای… و… و.. و.. چه ها ساخته!!

گفتم: وای !! نمیخوام دیگه ازت چیزی بشنوم ! برو از جلوی چشمم دور شو، دور، دور ….

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir