امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۲۸/ ۰۸/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه رضوانشهر خبر داد ؛

سرهنگ قاسمی گفت : امروز بسیج تهدیدی برای قدرت های بزرگ دنیا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، سرهنگ پاسدار سید اکبر قاسمی در نشست خبری هفته بسیج اظهار کرد : امروز تفکر بسیج نظام را از هجمه ها مصون نگه میدارد.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر ادامه داد : حضرت امام  خمینی به عنوان یک رهبر هوشیار نهادی به نام بسیج را تشکیل داد تا خاتمه دهنده تمام قائله ها در کشور باشد.

وی ادامه داد : بسیج نهادی مردمی  و از بتن مردم نقش گرفته است و با استفاده از قطب نمای بصیرت و فرمایشات مقام معظم رهبری در جامعه گام بر میدارد ، امروز سپاه و بسیج نیروهای وفادار به نظام وانقلاب هستند .

سرهنگ قاسمی حضور بسیج در خنثی کردن فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: مردم با تفکر بسیجی مانع از شکل‌گیری فتنه بزرگ‌تر شدند و پس از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب، امروز نه تنها اصول انقلاب کمرنگ نشده بلکه اصول انقلاب در سایه مقام معظم رهبری پررنگ‌تر هم شده است.

 

قاسمی بسیج را یک ذخیره و منبع انرژی و حلال مشکلات جامعه در تمام شرایط خواند و تصریح کرد: اقتدار ایران اسلامی مدیون و مرهون بسیجیان بوده و بسیج تابع مطلق ولایت فقیه و مقام معظم رهبری است.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر به برنامه‌های هفته بسیج اشاره کرد و یادآور شد: در این هفته بیش از ۸۰ برنامه توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های سپاه رضوانشهر برگزار می‌شود که غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با امام جمعه بخش پره‌سر، رژه خودرویی و موتوری و افتتاح سه ساختمان برای محرومان و یادواره شهدا و کلنگ زنی دو پایگاه در بخش پره سر و  اجتماع بزرگ بسیجیان تحت عنوان مدافعان حرم همزمان با سراسر کشور در رضوانشهراست.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir