امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۶/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: یاداشت و گفتگو
مصطفی راضی/

مدتهاست شاهدیم که تابلوهای خوش آمد گویی و تبلیغاتی ورودی شهر تالش از سمت شمال و جنوب در وضعیت نامناسبی قرار دارد و چهره ناخوشایندی را برای مسافران در بدو ورود به این شهر سرسبز تداعی می کند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از مریان خبر ، با فرا رسیدن ایام تعطیلات و فصل تابستان شاهد عبور مسافران متعددی از مسیر تالش به آستارا و بالعکس هستیم و تالش نیز به عنوان یکی از شهرهای گردشگرپذیر در استان گیلان همه ساله میزبان مسافران زیادی از مناطق مختلف کشور می باشد.

متاسفانه یکی از اشکالات اساسی شهر تالش علاوه بر بحث مهم ترافیک و آسفالت عدم توجه مسئولین و همچنین شهرداری به نصب تابلوهای مناسب در ورودی شهر می باشد.امری که می تواند نقش مهم و تاثیرگذاری در معرفی صحیح این شهر سرسبز،ساحلی،تاریخی و شناساندن جاذبه های گردشگری ، مفاخر و مشاهیر آن و همچنین عرض خیر مقدم گویی به مسافران و رهگذران داشته باشد.

تابلوهای مناسبی که از طراحی زیبا برخوردار بوده و جدای اینکه از لحاظ گرافیکی با فرهنگ بومی شهر تالش همسو باشد ،هم در روز و هم در شب کاملا مشخص و قابل رویت باشد.

البته با روی کار آمدن شهردار جدید و بومی در شهرداری تالش شاهد تحولاتی در فضای شهری و بخصوص مدیریت تابلوهای تبلیغاتی بوده ایم و بر اساس وعده هایی که شهردار تالش داده است امیدواریم بزودی شاهد نصب تابلوی خوش آمد گویی در ورودی های شهر تالش باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir