امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۳۰/ ۰۸/ ۱۳۹۵
همزمان با هفته بسیج ؛

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رضوانشهر گفت : خاطرات و دست نوشته های شهدا باید در مقابل مسئولین باشد و مطالعه کنند و بدانند شهدا برای چه اهدافی رفته اند و امروز مسئولین با تکیه بر میز های ریاست باید ادامه دهنده چه اهدافی باشند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر، حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا بخشش در یادواره ۱۶ شهید والامقام روستای پونل اظهار نمود : هدف از برگزاری و شرکت در یادواره شهدا این است که میخواهیم اهداف ،آرمان و راه شهدا فراموش نشود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رضوانشهر افزود: با  برگزاری یادواره شهدا در سطح شهر ها و روستاها آرمان های شهدا به نسل های آینده انتقال داده می شود .در جنگ هایی مانند صدر اسلام و جنگ هایی که حضرت علی (ع) شرکت داشتند و جنگ تحمیلی ایران در آنها هدف های والا و مقدسی بوده است که حکم خدا در آن جاری میشده است و برای رضای خدا و احکام الهی انجام میشده است.

وی ادامه داد : شهدای جنگ تحمیلی ایران همچون سید و سالار شهیدان برای دفاع از ارزش های اسلام جنگیدند و همچون امام حسین به شهادت رسیدند.

بخشش ادامه داد : امروز نیز شهدای مدافع حرم کیلومتر ها دور تر از مرز های جغرافیایی برای دفاع از کشور های اسلامی و آرمان های مقدس در حال مبارزه هستند و خداوند انصاف دهد به افرادی که در داخل کشور دفاع از ارزش ها را سبک می شمارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رضوانشهر تاکید نمود : خاطرات و دست نوشته های شهدا باید در مقابل مسئولین باشد و مطالعه کنند و بدانند شهدا برای چه اهدافی رفته اند و امروز مسئولین با تکیه بر میز های ریاست باید ادامه دهنده چه اهدافی باشند .

نجومی بگیران و صاحبان فیش های نجومی باید به خاطر تارومار نمودن بیت المال و بازی با آبروی نظام هم در این دنیا و هم در آخرت معاخزه شوند.

انتهای پیام/

15

17

18

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir