امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۹/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, تولیدی, تیتر
همزمان با هفته بسیج ؛

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: برای محرومیت زدایی و تامین مسکن محرومان در این شهرستان احداث ۵۰ باب خانه را در دستور کار داریم و به مناسبت هفته بسیج ۲ واحد را تحویل افراد نیازمند فاقد مسکن می دهیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، صبح امروز همزمان با هفته بسیج   ۲ واحد مسکن محرومین در روستاهای سیدسرا و نوکنده بزرگ افتتاح گردید .

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر در آیین افتتاح واحد های مسکن محرومین رضوانشهر اظهار نمود : جمهوری  اسلامی ایران میدان کار است و میدان نبرد با شیاطین و میدان سازندگی و میدان خدمت به اسلام و مسلمین و خدمت به مستضعفان جهان است .

سید اکبر قاسمی ادامه داد : با توجه به تاکیدات حضرت امام (ره) که محرومان و مستمندان در جامعه ما مظلوم و بی پناهند هرچه توان داری خدمت اینان انجام دهید و جز تاکیدات مقام معظم رهبری هم می باشد لذا در این راستا سپاه قدس گیلان ۱۰۰۰ واحد ساخت  مسکن محرومین که تحت پوشش کمیته امدادهستند را در سال ۹۵شروع کرده است.

سرهنگ قاسمی ادامه داد : از این تعداد ۵۰ واحد مربوط به رضوانشهر می باشد که با همت بسیح سازندگی ناحیه و گردان امام حسین (ع) و بسیجیان عزیز امروز ۲ واحد افتتاح شد لذا تجربه نشان داده است  هرجا ما کنار هم باشیم و هم صدا شویم و برای رضای خدا کار کنیم کارهابه خوبی پیش خواهد رفت.

فرماندهسپاه رضوانشهر افزود : کمک به محرومین کمک به دولت است انشالله در ادامه انتظار داریم همه مسئولین شهرستان و خیرین کمک کنند تا هرچه سریعتر مابقی واحدها به دلیل شرایط سردی هوا زودتر آماده شوند و در اختیار مددجویان کمیته امداد قرارگیرند.

وی یادآور شد : متراژ ساخته شده ۵۰ متر با هزینه ۲۳ میلیون تومان در سیدسرا  و ۳۰ میلیون در نوکند بوده است که از این مبلغ ۲۰ میلیون تومان هدیه رهبری برای ساخت خانه محرومین با مشارکت کمیته امداد می باشد و مابقی هزینه توسط کمک خیرین می باشد که ساخته شده است.

سرهنگ قاسمی گفت : انتظار میرود  انشعابات همه واحدها کهمربوط به کمیته امداد می باشد را هر چه سریع تر پیگیری کنند تا مددجویان عزیز در این فصل سرد دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/

41

42

44

45

43

40

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir